Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

17 jant lastik

Taner5758

Kayıtlı Üye
Merhaba yeni katıldım forum da bulamadım 14tdi Cordoba 195-55-15 olan lastik ebatları yerine 205-45-17 veya215-40-17 kullanan varmı buebatlarda araç tam yukluyken sürtme yapiyormu kullanan veya bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim tşk İst taner

Merhaba yeni katıldım forum da bulamadım 14tdi Cordoba 195-55-15 olan lastik ebatları yerine 205-45-17 veya215-40-17 kullanan varmı buebatlarda araç tam yukluyken sürtme yapiyormu kullanan veya bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim tşk İst taner

Merhabalar

Öncelikle hoşgeldiniz spacer ile disari alırsanız 17 inç jant kullandığınızda sürtme yapmıyor lakin spacersiz kullanımda kasis ve tümseklerde manevra esnasinda davlumbaza surtunmekte

İ.ERDAL

Merhabalar

Öncelikle hoşgeldiniz spacer ile disari alırsanız 17 inç jant kullandığınızda sürtme yapmıyor lakin spacersiz kullanımda kasis ve tümseklerde manevra esnasinda davlumbaza surtunmekte

İ.ERDAL
Cvp için tşk spacer ön ve arka icinmi olacak acaba

Merhaba bende bilgi amaçlı sormak istiyorum. 2005 1.4 tdi cordobam var ve lastik ebatlarını kaç kullanmam lazım? kitapçığında 195*65*r15 yazıyor fakat lastikçinin biri 185*60*15 ideal olur dedi. Sizce yeni set almak istediğimde hangi ebatları tercih etmeliyim?

Merhaba bende bilgi amaçlı sormak istiyorum. 2005 1.4 tdi cordobam var ve lastik ebatlarını kaç kullanmam lazım? kitapçığında 195*65*r15 yazıyor fakat lastikçinin biri 185*60*15 ideal olur dedi. Sizce yeni set almak istediğimde hangi ebatları tercih etmeliyim?

Gözle görülür bi farklılık olmayacaktır tek farki yere basar yüzeyiniz 4 cm daha az totalde. mümkün oldukça genis yüzeyli lastik tercih ederseniz yere tutunmanız kolay olur yol tutusunuz artar tabi dogru orantılı olarak birazcik yakit artışıda olacaktır.

İ.ERDAL

Geri
Üst Alt