Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

15" sac jant 5x100

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
arkadaşlar o zaman ben bu audi jantını sipariş ediyorum. nedersiniz? acil cevap bekliyorum sizden. sac janttan daha hafif olduğundan eminmisiniz? bu arada sac jant roll için. 215 taban alırız o zaman 225 yoksa. :D sarma olayını taban kalınlığıyla çözmeye çalışacaz ismail. gerçi illaki saracaktır yine

audi jantı cok hoş görünüyor ortadaki audi ambleminede bir değişiklik yaptıgında 10 numara olur bence agırlık konusunda saç janttan hiçbir jant hafif olamaz bence

orası kesin bunlar aluminyum alaşımlı oldugundan çelik jantlardan heleki replikalardan hafiftir ama sac jantlar kadar olacagını sanmıyorum

arkadaşlar o zaman ben bu audi jantını sipariş ediyorum. nedersiniz? acil cevap bekliyorum sizden. sac janttan daha hafif olduğundan eminmisiniz? bu arada sac jant roll için. 215 taban alırız o zaman 225 yoksa. :D sarma olayını taban kalınlığıyla çözmeye çalışacaz ismail. gerçi illaki saracaktır yine

çelik janttan hafiftir ama değilmi

Mehmet abi çelik janttan kesin hafiftir.Sac jantla arasında çok bi fark yoktur emin ol.Bence bunu sipariş et,beyaza boya, ortasına da seat logosu; tadından yenmez abi.

arkadaşlar az önce adamı aradım ve lastik artı jantları 250 tl ye anlaştık. dediğiniz gibi beyaza boyatıp takacam :D

hayırlı olsun o zaman ıyı tabı lastık fıyatına jant hedıye:D

hadi hayırlı olsun :) cok merak ediyorum resimde nasıl duracak 15'' 5*100 golf4 replika jantını kötü lastiklerle beraber 350 ye almıştık bir arkadasa 250 ye sen bunları cok cok iyi aldın bence

arkadaşlar az önce adamı aradım ve lastik artı jantları 250 tl ye anlaştık. dediğiniz gibi beyaza boyatıp takacam :D

hadi hayirli olsun bakalim.
ne zamandir ben dusunuyordum bu takimi kis lastikleri icin. uzerinde ki lastikleri de babamin arabasinda kullanacaktim ama kismet olmadi ne zamandir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt