Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

15" sac jant 5x100

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
225 çok tatlı duracak ama. olmazmı sence rıza?

mehmet abi soyle bir durum var; aldigin jant 195 lastik icin aslinda. sen buna 205 takarsin bir problem olmaz. hatta 215 de takarsin ama 225 takinca yanlari cok sisecek. hatta hiz yapinca isinan hava iceride genleseceginden lastik yanaklarin daha da cok sisecek. cikma ihtimali ne kadar pek bilmiyorum belki lastikciler daha iyi bir yorum getirebilir ama oyle bir ihtimal var tabi. diger bir durum ise lastigin omrunu cok etkiler 225 kullanman. yipranma payi artar diye dusunuyorum.

ayrica 225 kullandiginda yakit sarfiyatin da artacak ve bir miktar hantallik da olacaktir. belki senin aracinda hissedilmez ama o hantallik, cunku hp ve tork yuksek sende.

bana sorarsan sen en iyisinden bi 215/50 r15 o isini gayet guzel yapar.

lastik ne dusunuyorsun?

Hayırlı olsun, saçtan çok daha güzel ve kaliteli bir jant. Güzel tercih boyanmış ve araç üstündeki halini merka ettim doğrusu :)

bir sey daha eklemek istiyorum mehmet abi, ben beyaza boyamanin pek guzel olacagini dusunmuyorum. orjinali bence daha iyi durur.
araban koyu renk oldugu icin beyaz cok siritir diye dusunuyorum.

evet arkadaşlar. jant bir gelsin ofsetine göre sanırım 215-50-15 lastik sipariş edecem. beyaza boyatmaya kararlıyım. bence güzel duracak.

hayellerimin resmini çiziyorsun..kazasız belasız kullanmanı dilerim.

Mehmet abi beyaza boyat bence.Bak bizimkinin rengi ile seninki yakın beyaza boyamıştım bende orjinal 15'leri olumlu eleştiriler aldım hep :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt