Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

15" sac jant 5x100

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
seninkinede sığmaması lazım. bir bulsam uygun fiyata. direk takacam 215 veya 225 taban lastiği de.

ben bulursam 2 tane sac jant 2 tanede slick lastik alıcam sadece önlere düşünüyorum ben :)

ibizası cordobası olanlar stepneleri çıkarıp yollayalım ağbim

sac janttan daha güzel duruyor kesinlikle ama ağırlığı nasıldır acaba. sac janttan daha ağırsa bir anlamı kalmaz. çok sağol bu arada Rıza.

agirlik olayinin fazla olacagini zannetmiyorum cunku bu ilandakiler celik jant degil bildigim kadariyla. kis lastigimi takacaksin bu jantlara peki?

eger lastige ihtiyacin varsa saglam bir pazarlikla alinabilir bunlar.

bir de iki gundur yolum hic maslaga dusmuyor, eger gidebilseydim ogrenirdim fiyatini sac jantin, ama kargosu da ayri bir dert.

sac janttan daha güzel duruyor kesinlikle ama ağırlığı nasıldır acaba. sac janttan daha ağırsa bir anlamı kalmaz. çok sağol bu arada Rıza.

Mehmet abi benim bildiğim bunların sac janttan daha hafif oLduğu.

Edit: Ayrıca abi sen sac jantlarla sarmadan nasıl yürümeyi düşünüyosun :)

Ilandakı jantlar cok da agır degıl abı ozellıkle tork fazlan oldugu ıcın sac dıye aranmana da gerek yok.300 e al gıtsın,beyaza da boyatırsın sac janttan daha guzel durur kapakları olmadan emın ol;) bu arada 15" ıcın 225 yok benım bıldıgım kadarıyla haberın olsun :)

yenı transportda gordum sac gıbı ortası saıyh kapak cok hosuma gıttı ya.ama bellı arac en bosu sanırım ama sac jant gıbı cok guzel duruyo.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt