Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

140kmh'den Sonra...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kimse mükemmel değildir Yiğit bugüne kadar problem olmaması bundan sonra olmayacağı anlamına gelmez. Malum ramazan hiç olmadık unutkanlıklar ve hatalar olabiliyor.. Her ne kadar senin rotbalans ramazandan önce yapıldıysada yine de insanoğlu yapıyor hata payı her zaman vardır.

yiğit geçmiş olsun kardeşim başka bir yeri denemekte fayda var artık oda olmazsa servise bir baktır

tamam haftaya giderim artık dediğiniz yere teşekkür ederim..
canımı sıkıyo çünkü..

Cezmi abimin tavsiyesi üzerine Göztepe Sanayi'deki lastikçiye gittim soruna sonunda net olarak bi teşhis konmuş oldu..

lastikler yanaklardan vs. bağımsız olarak tabanından eğilmiş..
gözle görülebiliyo lastikler dönerken tabanına bakınca.. :S

sebep olarak da Pirelli'nin genel olarak sert bi yapıya sahip olması ve içinde ki metal yoğunluğunun fazla olması olduğunu söyledi usta..
sonuç olarak titreşimi kesmem için 1 set lastik almam gerekiyo..
21K küsürde araç bi 5K km sonra muhtemelen ön de arka da tamamen biticek zaten..

Cezmi abimin tavsiyesi üzerine Göztepe Sanayi'deki lastikçiye gittim soruna sonunda net olarak bi teşhis konmuş oldu..

lastikler yanaklardan vs. bağımsız olarak tabanından eğilmiş..
gözle görülebiliyo lastikler dönerken tabanına bakınca.. :S

sebep olarak da Pirelli'nin genel olarak sert bi yapıya sahip olması ve içinde ki metal yoğunluğunun fazla olması olduğunu söyledi usta..
sonuç olarak titreşimi kesmem için 1 set lastik almam gerekiyo..
21K küsürde araç bi 5K km sonra muhtemelen ön de arka da tamamen biticek zaten..

Geçmiş olsun yiğit abi pirelli almıyacaz artık :)

Belli bir hizdan sonra titreme yapiyorsa rotbalans ayarini tekrar yaptir iyi olmamis olabilir bazen ufak hatalar olabiliyor benim bir arkadasin basina gelditekrar denemeni tavsiye ederim

Belli bir hizdan sonra titreme yapiyorsa rotbalans ayarini tekrar yaptir iyi olmamis olabilir bazen ufak hatalar olabiliyor benim bir arkadasin basina gelditekrar denemeni tavsiye ederim

Abi çok fena hortlatmışsın konuyu keşke tarihe baksaydın:)

İyi güzelde arkadaş konuyu tam 2,5 yıl önce açmış, sorunuda taa o zaman çözülmüş zaten.. Tarihe dikkat etmedin sanırım..

hata muhterem bey in değil tamamen yönetimin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt