Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1 depoyla kaç kilometre yapıyorsunuz?

Ben bazen arabada klasik muzik açıyorum ve arabanın menzili artıyor. Piskoloji önemli bir faktör..

Ben bazen arabada klasik muzik açıyorum ve arabanın menzili artıyor. Piskoloji önemli bir faktör..

aynen ya çalan müziğin sürüş tarzına etkisi var:D klasik müzikle hem daha sakin hemde daha güvenli sürüyor insan, faydalı :D .. şehir efsanesi mi bilmem hollanda da ineklere dinletilip daha fazla süt alınoyrmuş :D

aynen ya çalan müziğin sürüş tarzına etkisi var:D klasik müzikle hem daha sakin hemde daha güvenli sürüyor insan, faydalı :D .. şehir efsanesi mi bilmem hollanda da ineklere dinletilip daha fazla süt alınoyrmuş :D

kedidir kedi :)

bir depoyla 600 km yaptigimi da biliyorum 1140 kmde isik yandigini da.. cok oynak bu depo :)

50 tl lik koyuyorum genelde 370 filan gidiyo

DÜN akşam 20 tllik koydum 160 gösteriyo :)

valllaha dün akşam biraz gazladım ibre hemen düşüyor yaw bu aracın :) yalan olacak sanırım 4 gözle bekliyorum bakalım bitimini 400 ü devirirsem iyi diyorum

wallahı bende cok yakıyo diye üzülüyodum ama normalmiş :) 100 tl ile 280 km ışık yanıyo 1,4 tsı leon .

Geri
Üst Alt