Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1,8 TFSİ - 1,6 T 180 bg

abi haziran ayında fiyat bile aldım onun içn. özel sipariş ile 1,8 20V T motor seçeneği mevcut. exeo b7 a4 platformunda olduğu için b8 lerdeki 1,8 TFSİ lar yok onların yerine 1,8 20v T var.

vw in sevdiğim yanıda bu zaten herkes için bir motor seçeneği bünyesindeki bir araçta mevcut.

yunus emre ne guzel demıssın ozel sıparıs dıye bunu sen bılırsın ben bılırım baska kım bılır vwnın en saglam motoru bu gerısı yalan 1,8t 20v

yunus emre ne guzel demıssın ozel sıparıs dıye bunu sen bılırsın ben bılırım baska kım bılır vwnın en saglam motoru bu gerısı yalan 1,8t 20v

bilen bilir abi merak etme sen.

bak yukarıda alıntı yaptım 1,8 t 150 bg motor seçeneği sipariş ile gelmektedir diye yazıyor. :)

allah o zaman daha iyisini nasip eder abi ancak öyle arada 3 5 tanede çıkmış olması hepsinde olduğu anlamına gelmiyor belirtmek isterim nitekim bu konuda opelin ne durumda olduğuda ortada. :)

ıstanbula geldıgınde goruselım oran nerdeyse yarı yarıya kaynak saglam 3-5 tane dıyemezsın su an benım çalıştıgım yerde yaklaşık ellı ye yakın var bunların bır cogunda bıle cıktı yeterlı olur mu?

ıstanbula geldıgınde goruselım oran nerdeyse yarı yarıya kaynak saglam 3-5 tane dıyemezsın su an benım çalıştıgım yerde yaklaşık ellı ye yakın var bunların bır cogunda bıle cıktı yeterlı olur mu?

belliki senin çevrene gelmiş :)

dünyada sadece buraya satılmıyor milyonlarca DSG li araç satıldı belliki bir serisi kusurlu çıktı ki milyonlar içinde bu normaldir. eğerki tüm dünyada dediğin kadar sıkıntı olsa idi yer yerinden oynardı avrupada özellikle.

nitekim yabancı sitelerde dsg dediğin zaman milletin ağzının suyu akıyor demekki öyle bir durum yok ortada.

Insignia'nın motorunu küçümsemek için yer aranmış bütün konuda. Başka bir bakış açısı sunayım size. 1.8 Passat ile, 1.6 Insignia arasındaki fiyat farkıyla, Insignia'ya neler takılıp kaç hp'lere çıkılır? Ardından Passat'a kaç boy atılır?
Ya da Insignia'nın VW'deki karşılığı olan Passat CC'ile Insignia arasında ne kadar fiyat farkı vardır? Benzer fiyatlara, Insignia'nın hangi motor seçenekleri alınabilir?
İkisini madem kağıt üzerinde kıyaslıyoruz, bu kağıdın tutar bölümü olmalı değil mi? İkisinin tutar bölümünü eşitlediğimiz zaman, o hızlanma süreleri ne hale gelir acaba..

Tahmin edebiliyorum. :)

2,0 dizel insigniada dikkatimi çeken ilk şeylerden biriside vites geçişleri idi. gerçekten çok zaman kaybediyor. sanki vites atması gerektiğini anlaması 1sn vites atması 1sn sonra ha ben vites attıydım demesi 1sn gibiydi :D (sürelerde mübalağa yaptm ama gerçekten geçişler kötü). eğer bu şanzıman onun iyileştirilmişi ise kötü halini düşünemiyorum :)

abi yapma gözünü seveyim ben kullanıyorum vites geçişleri muhteşemm ya :)))

Yunus'um 1.6'da zaten otomatik yok ki karıştırma ortalığı olm.. :D :D

Geri
Üst Alt