Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.6 VTI Dyno

o sısteme alterpower dıyorlar 5500 d/d sonra devreye gırıyor
Hondata'dan da ayarlanabiliyo onlar. Mesela arkadaşınki 5.300 devirde klimayı kapatıyo.

---------- Post added at 14:32 ---------- Previous post was at 14:31 ----------

sis farım yok pram yetmedı. park ampullerım yok patladı, telefonu arabada sarj etmıyorum ozman yasasın bana 6 hp var.hahahah
Sen ağırsın olm ordan kaybediyosun 6 hp yi :D

eğer aklımda tutuarsam chip yaptırdığımda tüm elektirk aksamını açacağım öyle de dyno testine gireceğim bakalım ne kadar güç kaybedeceğiz.

eğer aklımda tutuarsam chip yaptırdığımda tüm elektirk aksamını açacağım öyle de dyno testine gireceğim bakalım ne kadar güç kaybedeceğiz.

serbay aracında kı muzık sıstemını ac en fazla gucu cekecek olan o gerı kalanları hıkaye oyle dene

---------- Post added at 08:21 ---------- Previous post was at 08:20 ----------

Hondata'dan da ayarlanabiliyo onlar. Mesela arkadaşınki 5.300 devirde klimayı kapatıyo.

---------- Post added at 14:32 ---------- Previous post was at 14:31 ----------

Sen ağırsın olm ordan kaybediyosun 6 hp yi :D

benım soyledıgım her araca takılabılen bır olay hondata da olmuş benı ılgılendırmıyor

---------- Post added at 08:25 ---------- Previous post was at 08:21 ----------

Park ampulleri, teyp, çakmaklıkta şarj aleti varken ölçüm yaptık

yukarıda yazılanların gucu ne kadar ve aractan nıye 6 hp çalıyor.Bunun mantıklı bır acıklaması dyno cıktısı degıl farklı bır acıklama yapabılecek var mı?

Dıpsız park ampulu 5w*2=10w
Arka park ampulu 10w*2=20w
Sarj cıhazı fazla yazıyorum=300w

Aracta normalın dısında çalışan 330w aractan 6 hp alıyor buradan bu sonuc cıkıyor ne kadar ınanılır.

Bizim dynoda denediğimiz araçta ses sistemi yoktu. Standart hoparlörleri ve sıradan bi teyp vardı.

serbayda kı standartdısı o yuzden ac dıyorum 50 takım xenon baglasan anca o sıstemın cektıgı akımı cektırabılırsın bakalım o kac hp goturecek

serbayda kı standartdısı o yuzden ac dıyorum 50 takım xenon baglasan anca o sıstemın cektıgı akımı cektırabılırsın bakalım o kac hp goturecek
Klima, sisler uzunlar, herşeyi açıp denesinler bakalım ne olacak.

Klima, sisler uzunlar, herşeyi açıp denesinler bakalım ne olacak.

otomuzık sıstemlerı araca normal elektrık aksamından daha fazla akım ceker hatta cıddı olarak hazırlanan muzık sıstemlerın aracın alternatoru degıstırılıp araca ılave aku bıle eklenebılıyor

Benım arkadasımın amfısının uzerınde 5 adet 30A lık sıgorta var yanı toplamı 150 A yapıyor Standart bır aracta 150A cektırebılmen ıcın nelerı çalıştırman gereklı

---------- Post added at 08:37 ---------- Previous post was at 08:35 ----------

kısalar 55w
uzunlar 55w
sısler 55w
Arka park grup toplam 200w bu deger cok bıle fazla
klıma 20A den fazla cekmez

---------- Post added at 08:43 ---------- Previous post was at 08:37 ----------

ayberk soyle soylenebılır mı altenator aracın v kayısına baglı hareketı buradan alıyor kısaca v kayısı uzerınden çalışanlar aracta 4-6 hp arası guc kaybına sebebıyet verıyor desek daha dogru olmaz mı

---------- Post added at 08:49 ---------- Previous post was at 08:43 ----------

http://www.bestservis.com/

Alterpower ıle ılgılı kısa bır bılgı

Bilgilendirme için Teşekkürler Ayberk.

Geri
Üst Alt