Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI 125 bg Leon - 1.9 TDI 105 bg DSG Volkswagen Caddy

caddy 4000 dewirde tam 180 yapar ;) 4000 dewirden sonra hızlanması biraz yawaş oluyo ama oluyo ;)

Hayır jtd doblo caddyden iyi gidiyor zaten... Tek faktor jant lastik diyecektim ama,o bile etkilemez ben 2 aracıda kullandım defalarca alakaları yok...hem neden 10 km arkadas benim bildigim yarıs 400m olur iş o kadar ciddiyse gidin istanbul parka verin parasını 5 tur atın ayrı ayrı tur ortalamadan hesaba gidin.

sende 1.2 tsı var heralde :p bence abartı olur caddy de boş beleş araba deil hani :))

caddy'nin nasıl bi araç olduğunu biliorm ya :) çok kullandım :) arkası çok sallar.. çok savurur.. artık binmiyorum caddy'ye bi abim kaza yaptı bindiğimde aklıma gelio kötü oluyorum... iyi gidiyor evet ama TSI'ın her ewresi geçer caddy'yi.. 1. olarak test verilerine baktığımızda 1.4TSI üstün.. ayrıca caddy 5 ileri.. leon 6 ileri.. kalkışta buda bi etkendir.. daha çok vitesler daha kısa devir aralıklarında ve daha yüksek güçle kalkarsınız.. ilk mesajımda dediğim gibi TSI 2. vitese attıktan sonra caddy sadece arkada yanan 4lülerinizi görebilir :D

bide şöyle bi tecrübem var.. 1.4 TSI 140hp Comfortline Golf 6ileri DSG.. 1.9TDI 6-ileri DSG Caddy --- 1kmde 500mt fark attı golf.. e-5 incirliden köprüden önce son çıkışa kadar gece 3te yarış yapıldı.. bomboş yolda Caddy köprüden önce son çıkışa vardığında Golftekiler(yani biz) ilk sigaramızı bitirmiştik 2.sigaramızın yarısında caddy gelmişti :)

bide şöyle bi tecrübem var.. 1.4 TSI 140hp Comfortline Golf 6ileri DSG.. 1.9TDI 6-ileri DSG Caddy --- 1kmde 500mt fark attı golf.. e-5 incirliden köprüden önce son çıkışa kadar gece 3te yarış yapıldı.. bomboş yolda Caddy köprüden önce son çıkışa vardığında Golftekiler(yani biz) ilk sigaramızı bitirmiştik 2.sigaramızın yarısında caddy gelmişti :)

Twincharged 1.4 'ler ile singlechargedlar arasında dağlar kadar fark var performans olarak :)

0-100 8.7 filandı 140ların.. Leonunda 9.8 galiba.. ama yinede stock caddy'nin 0-100ü 13.2 olduğunu düşünürsek 1.4 rahat alır :) benm TSI'dan şüphem yok :)

yemedi kapışmaya ne yaptıysam olmadı ikna edemedim.. :kizgin:

Geri
Üst Alt