Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.4 TSI 125 bg Leon - 1.9 TDI 105 bg DSG Volkswagen Caddy

serbay izmitten dönerkende dedim sen her türlü alırsın , ama senin o gün dediğin gibi araban 190ı geçmiyosa bi sıkıntı war arabanda ama normal halinde 10 km yol gidecen max hızı fazla olan kazanır ;) yani sen ;)

T5'i biliyorum bende onun örneğini vericektim tam :) çok iyi gidiyor.. 1.2TSI aldım bende yazılım atabilirim çıktığında :) ABT'den filan.. Ama Leon ve Caddy stock haldeyken.. Caddynin geçme ihtimalini vermiyorum.. Caddydeki ne kadar iyi şoför olursa olsun...

Ben babamın caddy siyle max 190 gördüm daha da fazla gitmiyodu araba. Basın express yolunda gece gec saatlerde denemiştim. Ayrıca direksiyonu tutabilene de aşkolsun. Yerden havalanıyor gibi oluyor arac.

Ben babamın caddy siyle max 190 gördüm daha da fazla gitmiyodu araba. Basın express yolunda gece gec saatlerde denemiştim. Ayrıca direksiyonu tutabilene de aşkolsun. Yerden havalanıyor gibi oluyor arac.

senin 1.6 leonu affetmez ama babanın caddysi :D

asıl bnm ibizada 190 la giderken havada uçuyormuşsun hissi oluyor. caddy hızı o kadar belli etmiyor. ibiza daha az güven veriyor.

bende corsa var 1.2.. 160a çıkınca hafif rüzgarlı havada yolda gezinio tutabilene aşk olsun.. ama sıcak havada 190la giderken banamısın demio oturuo yola :) yeterli havada rüzgar olmasın :)

caddyde iyi yani.. 6ileri DSG si çok sağlam kaçıo :)) ama 1.2TSI bile geçer caddyyi yaaa :) kanımca :p

bende corsa var 1.2.. 160a çıkınca hafif rüzgarlı havada yolda gezinio tutabilene aşk olsun.. ama sıcak havada 190la giderken banamısın demio oturuo yola :) yeterli havada rüzgar olmasın :)

caddyde iyi yani.. 6ileri DSG si çok sağlam kaçıo :)) ama 1.2TSI bile geçer caddyyi yaaa :) kanımca :p

sende 1.2 tsı var heralde :p bence abartı olur caddy de boş beleş araba deil hani :))

ne oldu sonuc; deneme yapildi mi??

en sonunda gelecegim bende ikinizin arasindan gecip gidecegim :hosgeldin: ;)

Caddy'nin 0-100 ü 13.2sn Max. Hız : 166
1.2TSI'ın 0-100 ü 10.9sn Max. Hız : 187

1.4'e gerek yok.. :) Açık Ara 1.4TSI...

Şu caddyciler, doblocular arabaları uçuomuş gibi konuşuyo ya bayılıyorum benim etrafımda da var öyle arkadaşlar :))

Geri
Üst Alt