Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1,2 tsi

1.2 tsi dsg highline bir polom olsun 5 sene bişey istemem sanıyorum

Saol emre paylasım ıcın,cok guzel anlatım olmus.tek egzantırık konusunda bence malıyetten kurtarmak ve turbo destegını arkalarına aldıkları ıcın oyle b secım yapmıslardır

TSI çıktı mertlik bozuldu. Takarım 1.6 ya lpg ekonomi o zaman olur :D

Keşke şöyle 30 yıl önce dünyaya gelseydim. Amerikan arabalarında 2.0 dan aşağısı olmadığı dönemler. Biz kendi ülkemizde ekonomi kasalım, benim okuldan olan suudi arkadaşım chevrolet sinin deposunu bizim paramızla 20TL ye doldursun. Yok böle adelet. Batsın bu dünya ...

Keşke şöyle 30 yıl önce dünyaya gelseydim. Amerikan arabalarında 2.0 dan aşağısı olmadığı dönemler. Biz kendi ülkemizde ekonomi kasalım, benim okuldan olan suudi arkadaşım chevrolet sinin deposunu bizim paramızla 20TL ye doldursun. Yok böle adelet. Batsın bu dünya ...

Alp ciğim bukadar kahrteme kendini.:)

Alp ciğim bukadar kahrteme kendini.:)

Ya adam 1.6 motor küçük değilmi diyor. Sonra Emre sen geliyorsun 1.2 TSI videosu koyuyorsun :D 1.2 TSI kullanıyor olsam nasıl açıklayacam?

''Eee şimdi şöyle evett. Küçük ama.. Turbo var. Birde FSI teknolojisini almışlar az yakıyor.''

Ondan sonra sıyırıp:

''Nan sen bizim ülkede bu şeyin Lt.si ne kadar biliyomusun???'' diye girerdim.. :D :D

---------- Post added at 20:25 ---------- Previous post was at 20:23 ----------

0.2 şer küçülüyor yakında 1.0TSI 0.8 TSI 0.6 TSI falanda gelir :D

yok artık Alp, sen o cümleyi sarfedip girecen mi gerçekten? Dünyanın sonu geldi çabuk şahadet getirin...

Geri
Üst Alt