Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 TSI, 1.6TDI Chip..

atatürk oto sanayideki birçok kişi beyinleri söküp barbaros abiye getirip yazılım yaptırıyor , getirebilirse aracı getirip yaptırıyor , ki bazılarını bilseniz hadi be , yok artık diye şaşırabilirsiniz .. konuşan insanları da az çok tahmin ediyorum gerçi :) gel gelelim ben uzun zamandır pschiptuning barbaros bayrak yazılımını kullanıyorum tek sorun yaşamadım şükürler olsun .. diğer yandan hiç bir '' REVO '' lu , başka marka yada custom yazılımlı cupraya geçilmedim.. kendimden güç ve hacim olarak büyük araçlarıda çokca geçmişliğim vardır .. insanlar konuşmadan önce bence oturup kendilerinin ne yaptığına bakmalı , belki sonra konuşmalı diye düşünüyorum .. yazımı kimse şahsi almasın , adını yazdığım firma veya kişiyle maddi olarak hiçbir bağım yoktur .. sadece ürününü kullanıp memnun kaldığım için belirtme gereği duydum.. unutmadan maddi bağım yoktur dedim , manevi olarak barbaros bayram abim gibidir orası başka ..

Sizde birazda iman gucu var herhalde

Sizde birazda iman gucu var herhalde

kaliteli parçalar ve düzgün yazılım diyelim .. bilmiyorum alınganlık mı yapıyorum ama çocuk eğler gibi iman gücü de var pek hoş olmadı :) söylediklerimden şüphesi olan varsa bende burdayım arabada , bi sıkıntı yok yani :)

Ben 3 aracımı da yaptırdım hiçbir sıkıntı yada şikayetim olmadı çok şükür sıkıntı olsada yaptıklarının arkasında duran bir insan.....:eek:key:

pstuning kaç hp alıyor peki?

ataberk sorularını ps i yapan barbaros abıye sor bence Gazihana sorucagına sence mantıklı b soru mu oldu :) Sıtemızın yazılım konusundakı sponsoru Megachips arkadaslar bannerda gorulmuyorsa belırtım.

ataberk sorularını ps i yapan barbaros abıye sor bence Gazihana sorucagına sence mantıklı b soru mu oldu :) Sıtemızın yazılım konusundakı sponsoru Megachips arkadaslar bannerda gorulmuyorsa belırtım.

tabiki mantıklı değil ama barbaros beyin msni aktif değil heralde defalarca mail attım ama tık yok.:( gazihanda bayilerimde var dediği için merak ettim.pstuninginde bayiliğini almış olabilir diye düşündüm

Ataberk bunların ıkısı farklı markalar ve dogru tabır ıle rakıp fırmalar oluyor baktıgın zaman:)

max güç artışına değil torka odaklanmalısın.. torkla yürüyorsun gün boyunca..

Geri
Üst Alt