Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 TSI, 1.6TDI Chip..

basınç açma olayı birazda sizin ne istediğinizle alakalı ki .. benim aracım 1.9 peak 1.6cont şeklinde arkadaşımın cuprası 1.5 peak ayarlı .. kime göre açık kime göre kapalı ?

kıme gore demeyelım ona ,Wg ın ne kadar tutabıldıgı ıle alakalı bsy alsında.1.6 cont u kaca kadar yapıyor kacla bıtırıyor araba o kısma da bakmak lazım.Senın araban ıcın konusmuyorum sadece ornek uzerınden gıdıyorum.Forgenın wg ı var mesela tfsı ların k04 u ıcın,o alınır takılır cont devrı daha da artar.Yazılım yapılan arabanın turbosunu da tanımak lazım ısın ucunda.

önceki mesajınıza tamamen katılmakla beraber bende barboros abi ye eski 2 atmosferik aracıma yazılım yaptırmıştım ve en ufak bir problem yaşamadım. en yakın zamanda mevcut aracım için yine gidip onun niğde gazozundan içip saatlerce sohbet edip gözüm kapalı bir şekilde yazılımımı yaptırıp mutlu bir şekilde kullanacağım arabamı

kıme gore demeyelım ona ,Wg ın ne kadar tutabıldıgı ıle alakalı bsy alsında.1.6 cont u kaca kadar yapıyor kacla bıtırıyor araba o kısma da bakmak lazım.Senın araban ıcın konusmuyorum sadece ornek uzerınden gıdıyorum.Forgenın wg ı var mesela tfsı ların k04 u ıcın,o alınır takılır cont devrı daha da artar.Yazılım yapılan arabanın turbosunu da tanımak lazım ısın ucunda.
şöyle söliyim , plaka vermeden .. üzerinde benden ekstra olarak forge wastegate ,hafif jant ,hafif volan,sachs debriyaj olan başka bir cuprayla denediğimde ben geçiyorsam (4-5 gün önceki bir deneme) ve aracımda bir problem yaşamadan bu güçlerde sorunsuz günlük bile gazlıyorsam yazılımım gayet başarılıdır heralde buna kimse itiraz edemez.. kime göre neye göre derken hani bilmem şöyle böyle açılıyor deniliyor ya ona binayen söyledim..
önceki mesajınıza tamamen katılmakla beraber bende barboros abi ye eski 2 atmosferik aracıma yazılım yaptırmıştım ve en ufak bir problem yaşamadım. en yakın zamanda mevcut aracım için yine gidip onun niğde gazozundan içip saatlerce sohbet edip gözüm kapalı bir şekilde yazılımımı yaptırıp mutlu bir şekilde kullanacağım arabamı
niğde gazozları bitti valla kalmadı :D yazın günde 5er 10ar içe içe bitirdik hepsini :D

resıtın arabasını dıyorsun buyuk ıhtımal :) Ben senın arabanı yada yazılımını sorgulamıyorum zaten arıf,kıme gore neye gore dogru kısmını ızah edıyorum.k04 dunyanın heryerınde aynı turbo ve bu turbonun hangı basınclarla hangı devır de ne ıs yapabıldıgının zaten hesabı kıtabı var.sen 2 barda basarsın yıne peak vurdurup arabanı one atlatırsın ıyı cont deger bulursan yıne yurutursun kı,gectım benım yazılımım ıyı denılemez ısın ucunda.senın araban ıcın demıyorum bunları yenıden tekrarlım

dizel yazılımı kım yapıyor nerde yapılıyor??

atatürk oto sanayideki birçok kişi beyinleri söküp barbaros abiye getirip yazılım yaptırıyor , getirebilirse aracı getirip yaptırıyor , ki bazılarını bilseniz hadi be , yok artık diye şaşırabilirsiniz .. konuşan insanları da az çok tahmin ediyorum gerçi :) gel gelelim ben uzun zamandır pschiptuning barbaros bayrak yazılımını kullanıyorum tek sorun yaşamadım şükürler olsun .. diğer yandan hiç bir '' REVO '' lu , başka marka yada custom yazılımlı cupraya geçilmedim.. kendimden güç ve hacim olarak büyük araçlarıda çokca geçmişliğim vardır .. insanlar konuşmadan önce bence oturup kendilerinin ne yaptığına bakmalı , belki sonra konuşmalı diye düşünüyorum .. yazımı kimse şahsi almasın , adını yazdığım firma veya kişiyle maddi olarak hiçbir bağım yoktur .. sadece ürününü kullanıp memnun kaldığım için belirtme gereği duydum.. unutmadan maddi bağım yoktur dedim , manevi olarak barbaros bayram abim gibidir orası başka ..

dedigın dogru dusuncemde o kımse ustune alınmasın zaten... sen nekadar guc ıstersen oda onu yapar zaten... sadece bazıların konusmalarına kulak mısafırı olsugumu dıle getırdım... herkez her marka hakkında yorumlarını yapıyor zaten

1.2 TSI a yazılım yaparız arkadaslar.. %20 güç çıkartılabilir..

Geri
Üst Alt