Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 90 hp manuel yakıt tüketimi

Ben anlamıyorum devir 3000 i geçmiyor fakat depo azaldıkça tüketimim daha çok artıyor.sabah ve akşam 2şer 3er dakkalık bi dur kalk trafiği oluyor sonra çok normal gidiyorum.aracı ne boğuyorum ne yüksek devirde kullanıyorum.acaba servise mi gitmeliyim bana normal mi derler bilemiyorum.fabrika verilerini nerdeyse ikiye katladım bu ortalamayla

60 TL benzini 155 km'de bitirdim bugün.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

60 TL benzini 155 km'de bitirdim bugün.

Uzun yolda değildir herhalde diyeceğim ama 155 km şehir içi de bir gün için bayağı mesafe.çok yakmış gibi geldi

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uzun yolda değildir herhalde diyeceğim ama 155 km şehir içi de bir gün için bayağı mesafe.çok yakmış gibi geldi

HTC One cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

İstanbul içi devamlı sıktım ama üstüne bi 50 daha attımda onu bitirmedim.

Arabayı aldığımdan beri benzin fullendiğinde 700-800 geçtim 600 yazsa bana yeter

Ben hiç uzun yol yapmadım ve fullemedimde bakalım önümüzdeki ay İzmir yapmayı planlıyorum ona göre istatistikleri paylaşırım.

Arabayı aldığımdan beri benzin fullendiğinde 700-800 geçtim 600 yazsa bana yeter

Ben benzini opetten alıyorum. Acaba fark edermi. Bir sonrakini farklı marka alıcam

Biraz önce ek depoyla birlikte fulledim 470km yaparsın diyor. Şaka gibi.

Aynı şikayet bende de var.her fullediğimde 470km yazıyor ve cidden ne kadar nazik kullanırsam kullaniyim araç 500km bile yapmadı.şu an 908 kmde 3.depoyu fulledim.hatta ilk aldığımda 50tl atmıştım.toplam 320tl ye 900km yol gittim bu berbat bi değer.bi depoda 450 yapıyor araba gösterdiğini bile yapmıyor ne 600 ü ne 800 ü
[doublepost=1479813357,1479813158][/doublepost]
Ben hiç uzun yol yapmadım ve fullemedimde bakalım önümüzdeki ay İzmir yapmayı planlıyorum ona göre istatistikleri paylaşırım.

Ben araçla ufak ufak oynarım diyodum bu yakıt cebimi çok yakmaya başladı hevesim kursağımda kaldı araç resmen her depo fullendiğinde 450km yapıyor.shell de öyle opette.fabrika değeri şehir içi 6.4 benim değerim 9.ve hiç bi türlü sıkıştırma,hor kullanma söz konusu bile değil.

Geri
Üst Alt