Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

1.2 90 hp manuel yakıt tüketimi

Evet doğru mantıklı dediğinde benim ilk dolumda 650 diyordu 60 km yaptım 660 diyor yani su anda 660+60=720 yani su anda dolumdan itibaren 650 den 720 oldu sapma %10 dan fazla

Gerci ben yorumu kendi aracimdan yaptim
Benim arac tdi. Oyuzden cok gazlasanda az gazlasanda yakit esnekli enfazla +-2 litre belki bu yuzden yakit hesabini pc daha iyi hesapliyor olabilr. Ama tsi de belki bu oran +-4 litre yi bulabilir. Buda daha fazla sapma demektir

Gerci ben yorumu kendi aracimdan yaptim
Benim arac tdi. Oyuzden cok gazlasanda az gazlasanda yakit esnekli enfazla +-2 litre belki bu yuzden yakit hesabini pc daha iyi hesapliyor olabilr. Ama tsi de belki bu oran +-4 litre yi bulabilir. Buda daha fazla sapma demektir

Tdi candır yaa sen tdi da fabrika verilerini tutturabiliyormusun ortalama ne yakıyor senin araç ,fabrika verilerine gore çok fark varmı

Bu gun maslak 4.levete gidip geldim.
Hani hic dikkat etmedim. Hatta yolda bir 2 oynadim sehir ici verim bu
JqXO7o.jpg

[doublepost=1480174597,1480174405][/doublepost]Bende yakittan korkmasaydim. 1.2 tsi style plus +cam tavan+bi xenon alip binecektim.
Bunlari birakip anca 1.4 tdi refeance plus aldim:(

Bu gun maslak 4.levete gidip geldim.
Hani hic dikkat etmedim. Hatta yolda bir 2 oynadim sehir ici verim bu
JqXO7o.jpg

[doublepost=1480174597,1480174405][/doublepost]Bende yakittan korkmasaydim. 1.2 tsi style plus +cam tavan+bi xenon alip binecektim.
Bunlari birakip anca 1.4 tdi refeance plus aldim:(

valla benim kafadansinda senin aracı seat listeden kaldırdı yoksa bende senin araçtan alırdım tdi olarak sadece dsg li var oda 67 bin o yüzden 1.2 tsi stlye plus aldım

Bu arada uzun sureli ortalaman nedir zahmet olmazsa onuda paylaş :)

1.4 tdi ibiza 3 aylik istanbul ici yakit tuketimim. Uzun sureli 5.7x4.22 son yakit alimindan sonra yaklasik .024 kurus a denk gelmis
JqXQ2Y.jpg

Aracı aldığımdan beri ilk defa dün akşam geç saatlerde istanbul turu yaptım. Yer yer hız sabitleyici açtım. 90km civarı kullandım. 1.2 tsi aracım kısa süreli başlancıç tüketimini 6.1lt olarak tazdı. Uzun süreli ve yakıt sonrası verileri de 8.4 e kadar indi. Normalde işe git gel kullanıyorum o da dur kalk çok. Yüksek yazıyodu.
[doublepost=1480240090,1480239820][/doublepost]Ayrıca.. Ortalama hız yüksekse o da yakıt tüketimini düşürüyor. Ortalama hız düştükçe yakıt tüketimi artıyor.
[doublepost=1480270834][/doublepost]Bugün aracımla yaptığım yol ve yakıt tüketimim.
1.2 tsi

Ekli dosyalar

• IMG_0473.JPG
    IMG_0473.JPG
    637.3 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_0474.JPG
    IMG_0474.JPG
    729.2 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_0475.JPG
    IMG_0475.JPG
    657.8 KB · Görüntüleme: 22
Ibiza nin ispanyadaki sitesinde 1.0 eco tsi manual start stop 6 ileri araci var.
Dogus bu araclari ithaletse sehir ici ve disi guzel veriler elde edilir lakin gidip acayip acayip model ithal ediyor.
Sadece ibiza icin
1.0 75 hp
1.2 tsi 5 ve 6 ileri start stoplu
1.0 tsi 5 ve 6 ileri start stoplu
1.4 tdi 75-90-105 hplik secenelleri var.
Ve her model icin hazir paker var
Referance
Referance edition
Referance plus
Style
Style plus
Connect
Fr
Lakin bize gelen arac ve donanimlar cok yetersiz

Ibiza nin ispanyadaki sitesinde 1.0 eco tsi manual start stop 6 ileri araci var.
Dogus bu araclari ithaletse sehir ici ve disi guzel veriler elde edilir lakin gidip acayip acayip model ithal ediyor.
Sadece ibiza icin
1.0 75 hp
1.2 tsi 5 ve 6 ileri start stoplu
1.0 tsi 5 ve 6 ileri start stoplu
1.4 tdi 75-90-105 hplik secenelleri var.
Ve her model icin hazir paker var
Referance
Referance edition
Referance plus
Style
Style plus
Connect
Fr
Lakin bize gelen arac ve donanimlar cok yetersiz

Bizdeki araçların içindeki donanımlarada artı para istiyorlar.(örnk: Full Link)

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Geri
Üst Alt