Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

06 zok 89

herkese teşekkür ederim bu arada e46 m3 le 3-4 boy oldu tabiki ben kazandım :D ama noslu bi swap çakal kasa beni nokta etti sonradan öğrendikki adam 200 lük nos basıyomuş 300+200 hp siz düşünün artık bu arada dediğim araba e92 m3 e 5 boy attı ki m3 birazcık doluydu

Maşallah on numara fakat kaput maskesi bana göre çok berbat duruyor..

bence kaput maskesi hizasında maske yerine karbon kaplat :)

Allah nazarlardan saklasın, kaza bela vermesin
Kardeş bi de leonum için kaput maskesi düşünüyorum da maskeler istenildiği zaman sökülüp takılabiliyor mu yıkamak için falan? bu esnada bozulma oluyor mu ? bi de sök-tak işlemini kendimiz yapabiliyor muyuz? e tabii fiyat ne durumda?

Maşallah on numara fakat kaput maskesi bana göre çok berbat duruyor..
o tamamen zevk meselesi sanırım bende çok seviyorum :)
bence kaput maskesi hizasında maske yerine karbon kaplat :)
ben orjinal olmiyan saçma sapan duran folyolardan nefret ediyorum çok basit duruyo ne zaman orjinal carbon kaplama çıkar o zman yarımda değil ön kapuyu komple kaplatırım

Allah nazarlardan saklasın, kaza bela vermesin
Kardeş bi de leonum için kaput maskesi düşünüyorum da maskeler istenildiği zaman sökülüp takılabiliyor mu yıkamak için falan? bu esnada bozulma oluyor mu ? bi de sök-tak işlemini kendimiz yapabiliyor muyuz? e tabii fiyat ne durumda?
söküp takılması inanılmaz kolay maskelerde kesinlikle bozulma söz konusu değil benim kaput maskem 2 senelik siz düşünün artık baya soran var ama gerçekten çok basit bi işlem bu arada fiyatı 75 tl :D
maaşallah emrecim. çok güzel duruyor

teşekkür ederim mehmet abi cupracı olduk çıktık :)

maşallah allah nazardan esirgesin
teşekkürler levent abi :)

Geri
Üst Alt