Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

06 bz 6686

sert kullanıyorsundur yiğitcim.

daha önce golf aracımdada p7 gelmişti. 10000 km kadar ağır yağış altıda dahil olmak üzere bir çok şartlarda ciddi şekilde tatmin etti. özelliklede ses konusunda. bridgestonelar tamam güzel tutunuyor ömürlü falan ama bundan sonra bana tek kuruş para çıkmaz o rezil ses yapan lastiğe.

---------- Post added at 21:43 ---------- Previous post was at 21:41 ----------

ilk bindiğimde 32 33 dü. istanbul içi trafiğinde 80 90 km yaptım 11 12 civarı idi. yolda anlıkta 6,5 7 arsını geçmedi. ancak 120 160 arası geldim temde. bursa izmit arasıda şehir içinden farksız. tek rahatladığı kısım bursa eskişehir arası. onun üzerinede 150 km kadar eskişehir içi ekle :)

sonuçta daha ilk depo ve rodaj. 5 6 bn km den sorna kıskandırırım seni :)

o yolu ben de geldim emreeemmm:)7.5 leri bile görmedim emremm:)ayrıca 5-6 binde de yakıt değişmiyor bilesin...ben aldığımda daha az yakıyordu:)ama şimdi de az yakıyor bak tsi performansını seversen 1.6 dan çok yakar bilesin emrem:)ama diğer görüşlerini paylaş bizlerle arasıra...

---------- Post added at 21:50 ---------- Previous post was at 21:49 ----------

Hocam fazla kurcalama, bunlara ufak dokunuşlarla kendini 150hp üstüne atıveriyor üstelik yakıt daha da düşüyor. bizimkileri oralara götürmen için altüst etmen lazım ki değmez atmosferik için. şimdiki makineni sorunsuz kullan bundan sonra tercihin bu grup olacaksa bu makineleri iyice incelemeni tavsiye ederim. Gidip 2lt atmosferik araç alacağına bu daha makul bi seçenek olmuş.

abi arkadaşta 170 lik var golf tsi...güzel ...ama bizimkilerde güzel....

o yolu ben de geldim emreeemmm:)7.5 leri bile görmedim emremm:)ayrıca 5-6 binde de yakıt değişmiyor bilesin...ben aldığımda daha az yakıyordu:)ama şimdi de az yakıyor bak tsi performansını seversen 1.6 dan çok yakar bilesin emrem:)ama diğer görüşlerini paylaş bizlerle arasıra...

passat çatır çatır düştü abicim hatta tam 7100 kmden sorna düştü. aynı motor bilmesem şimdi yeme beni :)

ilk zamanlar ben de çok memnundum sonrasında saçmaladı zaten karda tipide hortumda ne varsa denedim.. :D

rodajın bitmiş olma ihtimali sadece araçları 2-3K km'de satarlarsa biter yoksa bitmez..
metal sonuçta..

bakalım göreceğiz yiğitcim.

leon zaten ses alıyor birde ultra ses standart donanımlu turanzalarla çekilmez olur. mischelin belki daha sessiz olr ama oda pirelli kadar sert değil. bence tam orta karar sertlikte iyi bir lastik.

Yunus'um ben bi lastikçinin Pirelli'yi sevdiğini duymadım..
vardır bi bildikleri..en az 6 ay çok memnun kalıcağın garanti ama..

Yunus'um ben bi lastikçinin Pirelli'yi sevdiğini duymadım..
vardır bi bildikleri..en az 6 ay çok memnun kalıcağın garanti ama..

lastikçilerin işine gelmez ezberden elindeki malı satmak ister.

mesela arabayı alacağımız gün serhat abi ile senin için lastik fiyatı almaya gittiğimizde adam bana turanzayı sessiz diye övmeye kalktı sesten dolayı çöpe atacam deyincede yok er30 dur onlar sesli 300 ler sessizde kıvırmalar.

sonuçta ben senede yeri geliyor 1 takım lastik almak zorunda kalıyorm. ve bu tecrübeme dayanarak bu saatten sonra ya good year yada pirelli. diğerlerine kuruş çalışmaz benden.

bi markayı tek modeline göre genelleme Yunus'um..

Bana kalsa Michelin'den şaşmam mesela..

emre arka tamponunda alt plakalık kısmını siyaha boyat kaplat birşeyler yap.

Geri
Üst Alt