Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

01 DC 849 Ibiza Tdi FR Yeni Fotograflar Sayfa 8' de

masallah douu,proje hakkında uzun uzun konustuk defalarca guzel yolda ılerlıyorsun ;)

jantlar harika olmuş bence...güle güle kullanman dileğiyle

tüm yorumlara teşekkür ederim arkadaşlar.. aracın ne oldugunu bende biliyorum ama yurtdışındaki aynı motora sahip kardeşleri FR diye geçiyor ve bunun tek farkı orjial olarak gelmeyen jantları ve tamponları.. o yüzden fr olarak adlndırıyorum.. olsa nolur olmasa nolur hem dimi :)

ömer tampon aldım taktım kardeş bi dayı cok begendi aldı beraberinde götürdü :D namussuz tampon az parada deilki bi daha alalım hemen :) jantlar konusunda fikrim deişmez.. 6.3 kg jantlar her zaman bulunmaz dimi ama :)
kanka benım eskılerı gondereydım sana efsane olurmus :) masallahın var allah gonlune gore verır ınsallah kazasız belasız projenın devamını dılerım

dyno için yorum ypaanlara teşekkür ederim ;)

ömerim güzel olurdu valla artık hayırlısı :) bu jantlarla devam edecez baya bi süre :)

şu anda üzerinde orjinal turbo mu var dou. sana tavsiyem çok büyük bir turbo takma. dolduramıyor. şu anda ben bununla boğuşuyorum. 2.5 tdi turbosu taktık max gücü 3500-4000 civarı veriyor. üst devirler çok iyi ama altlardaki canlılık yok. buda tat vermiyor. tam turbo doldurdu dediğimde vites bitiyor

çok güzel aracın hemsehrim , kazasız belasız inşaallah.

Geri
Üst Alt