Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

01 DC 849 Ibiza Tdi FR Yeni Fotograflar Sayfa 8' de

Aracın maşallahı var çok güzel ve temiz ön tampon biraz zayıf değişirse daha güzel olur tabi buda bütçeye bakar aracın gerçekten FRlık olmuş Barbaros dizel konusunda çok iyi bende 1.9tdı da sorunsuz kullandım yazılımını Kocaman bi Maşallah Rabbim kaza bela vermesin... Şahsi fikrim bu güç bu araca yeter bence fazla zorlamana ve üzmene gerek yok nos a gelince bence hiç takma bu araca zaten birçok hazırlığın var onlar yeter....:eek:key:

dogukan sonunda burada da aramizda gorduk seni.. umarim hayalnde ki projeyi en kisa zamanda gerceklestirirsin..
istanbulda pasaoglu tuning de bi tane var 340 hplik; nos ile 440 hp civari aliyorlarmis. bizzat sahibinden dinledim.. umarim sende sorunsuz bir sekilde bu degerlere ulasirsin.

bu arada ayberkin dedigi dogru; bu kasada TDI FR turkiyede hic yok.. seninkisi tdi sport. her neyse adi soyadi onemli degil.. ;)

tüm yorumlara teşekkür ederim arkadaşlar.. aracın ne oldugunu bende biliyorum ama yurtdışındaki aynı motora sahip kardeşleri FR diye geçiyor ve bunun tek farkı orjial olarak gelmeyen jantları ve tamponları.. o yüzden fr olarak adlndırıyorum.. olsa nolur olmasa nolur hem dimi :)

ömer tampon aldım taktım kardeş bi dayı cok begendi aldı beraberinde götürdü :D namussuz tampon az parada deilki bi daha alalım hemen :) jantlar konusunda fikrim deişmez.. 6.3 kg jantlar her zaman bulunmaz dimi ama :)

MaşeAllah çok güzel kazasız belasız inşeAllah

Güzel olmuş güle güle kullanın devamını merakla bekliyoruz:D

xx

tüm yorumlara teşekkür ederim arkadaşlar.. aracın ne oldugunu bende biliyorum ama yurtdışındaki aynı motora sahip kardeşleri FR diye geçiyor ve bunun tek farkı orjial olarak gelmeyen jantları ve tamponları.. o yüzden fr olarak adlndırıyorum.. olsa nolur olmasa nolur hem dimi :)
Koltukları, direksiyonu, kadranı, body kiti, jantları, liste uzar gider :)

Geri
Üst Alt