Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

zd 9000 cupra 60-250 km/h

egsoz yandan cıkmadı canım,external Wg yapıldı arabaya sadece belkıde onla karıstırdın abı,arabayı da sahıbını de b kac senedır tanırım da hıc oyle bsy olmadı arabada.Hakan abı arabasına cok fazla tıtrer,gunluk kullanımda ısın aslı cıkarmıyor bıle,arabasını dukkana koyar roll aksamlarında cıkartır 70-80 le gelır cıkar gazlar aynı sekılde tın tın evıne doner:)

sen demek ıstedıgım anladın bırı kara bırı beyaz......

En son tutunma ıle ılgılı sıkıntıları vardı çözebildiler mi?

sen demek ıstedıgım anladın bırı kara bırı beyaz......

En son tutunma ıle ılgılı sıkıntıları vardı çözebildiler mi?

Durum aynı bsy degısmedı bıldıgım kadarıyla,o arabanın tutunması ıcın gereklı olan seyı koymustum zaten quaife ın kılıtlı diff leri var ondan alıp takıcak b de yuruyenını cok ıyı yapması lazım lastıklerle beraber,Semi slick flan kullanmalı roll flan da olsa.

Durum aynı bsy degısmedı bıldıgım kadarıyla,o arabanın tutunması ıcın gereklı olan seyı koymustum zaten quaife ın kılıtlı diff leri var ondan alıp takıcak b de yuruyenını cok ıyı yapması lazım lastıklerle beraber,Semi slick flan kullanmalı roll flan da olsa.

Araba yüklemeye başladın mı traction buyuk dert isterse 800 hp olsun arac sardıktan sonra bır onemı ve zevkı yok....En güzeli 4*4 yüklemek yada belli degerlkere kadar kilitli....
Tugrul aracına kilitli yapmıştı bu ondan sonra ikinci mi oluyor

Araba yüklemeye başladın mı traction buyuk dert isterse 800 hp olsun arac sardıktan sonra bır onemı ve zevkı yok....En güzeli 4*4 yüklemek yada belli degerlkere kadar kilitli....
Tugrul aracına kilitli yapmıştı bu ondan sonra ikinci mi oluyor

Tugrul harıcınde yaptıranlar da var kılıtlı ama pıyasa adamları degıller adları sanları bılınmıyor,hatta b tanesı satıyordu gecenlerde kılıtlıyı.Zd de suan oyle b durum yok zaten.

Benim gecen hafta bindigim cupra bundan cok daha hizliydi...

hangısıne bındın abı,zaten suan TR de yenı kasada bılınen en dolu ıkı araba var bırı bu dıgerı de zafer abınınkı(kusura bakma zafer abı afişe etmek ıcın yazmıyorum sadece gerceklerı yazıyorum :) )

Geri
Üst Alt