Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

zd 9000 cupra 60-250 km/h

serhat abı yapacaklarım bellı ama ınsanın fıkrı hep degısıyor valla ama bole guzlu arabaların yanında durdunmu senın arabana bulasıyor virus gibi bak senada vırıs gırdı sende CAI lendın serhat ab:)

maşallah el elin yumruğunu yemeyince kendininkini balyoz sanıyormuş benimkinden iyi valla şaşırdım :confused:

Evet bende farkındaysan bi ara lavaboya kaçtım Şemun :D listen hazırmı paylaşırmısın?:eek:key:

serhat abı gemı batmassa eger ayın 10 unda cai gelcek:D

aybars ins cai yazılım ve ıntercooler yeter...

bu arada lavaboda ınsanın dusunmeye zamanı oluyor:)

semunum sindire sindire yavas yavas yaparsin sende :)

bak nasil ZD cupra diye biliniyor; seninkini de SMN cupra diye haykiracak millet :)

serhat abı gemı batmassa eger ayın 10 unda cai gelcek:D

Valla keyifle izler yapacak bişey varsa elimden geleni yaparım :) gemi batarsa gider dalarız kardeşim :D

hhahaha :D

şemun bence cai yazılım yeter en azından 1 sene :D

Mütevazi ve iyi yürekli kardeşim benim:D

semunum sindire sindire yavas yavas yaparsin sende :)

bak nasil ZD cupra diye biliniyor; seninkini de SMN cupra diye haykiracak millet :)

Ne yaptın anayasa mı yapıcaksınız araba mı :D bu nasıl gaz verme puhaha söyliyim Şemunda bizde Wc ye gitmeden gaza gelmeyiz :D

Geri
Üst Alt