Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yönetimden Bir İsteğim Var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hayvanseverlerin buluşabilceği ve hayvanlar için birşeyler yapabilceği bir platform oluşturulursa çok daha iyi olur. Çünkü scw ne bunun yeri, nede scwde hayvanseverler olarak çok etkili olabiliriz.

Hayvanseverlerin buluşabilceği ve hayvanlar için birşeyler yapabilceği bir platform oluşturulursa çok daha iyi olur. Çünkü scw ne bunun yeri, nede scwde hayvanseverler olarak çok etkili olabiliriz.

Dostum sizin savundugunz duşunceyle bir yere kadar ilerleyip kalırz... Herkes sıteye aracnda bi sorun oldugunda aracına bşy taktrdgnda yada araç alp satacagnda grer ve bunun sonucnda sadece arabaları bir araya getrp foto çekme organzasynlarndan başka br org. Yapmyz... Mesela paintballda tandm seni eglendğni duşnyrm? Yani sadece araclarmz içn br araya gelrsek benm seni tanmm brz zor olrdu bi duşnsene senn aracn nrde benm aracm nerde :) araba konusunda snle paylaşablck bşym yokki :( ama ben seni seviyorum :D ama ben senle bşylr paylaşmak istyrum :D

Dostum sizin savundugunz duşunceyle bir yere kadar ilerleyip kalırz... Herkes sıteye aracnda bi sorun oldugunda aracına bşy taktrdgnda yada araç alp satacagnda grer ve bunun sonucnda sadece arabaları bir araya getrp foto çekme organzasynlarndan başka br org. Yapmyz... Mesela paintballda tandm seni eglendğni duşnyrm? Yani sadece araclarmz içn br araya gelrsek benm seni tanmm brz zor olrdu bi duşnsene senn aracn nrde benm aracm nerde :) araba konusunda snle paylaşablck bşym yokki :( ama ben seni seviyorum :D ama ben senle bşylr paylaşmak istyrum :D

Arabalar dışında aktivite yapılmasın demedim zaten :D:D Tabiki paintball da yapcaz başka şeylerde..

Ancak demek istediğim şu işin dostluk, arkadaşlık kısmını bir kenara koyarsak scw bir otomobil forumudur işin nihayetinde.

Hiçbir forum hayvan haklarını savunmadı diye bir noktada kalmadı Tarık bunu bu şekilde yorumlamak pek doğru değil bizim hertürlü organizasyonumuz olabilir barınaklar kimsesizler yurdu yada yardım günleri gibi ancak bunlar forum amacı önüne geçerse forum amacını yitirmeye başlar..... Ben hepinizden fazla hayvan besliyorum Balıklar-Köpekler-Hamster ve bende hayvanların çok değerli olduğunu düşünüyorum ama bi anda hayvan hakları beyannamesi kanunu vs kedi bakımı gibi abuk subuk paylaşım yapan arkadaşları aynı zamanda araçlar hakkıında bilgi paylaşım a da davet ediyorum tmm hayvanlar alemi diye bir sayfa açıldı isteyen istediğini paylaşsın ama abartılmasın hanginiz koyulan hayvan hakları yasası cartı curtunu okudunuz??? şahsen ben okumadım ama çoğumuzun hayvanı var o onları seviyoruz bunlar için internette birçok yararlı paylaşım sitesi ve forumlar mevcut şahsen ben üye olmasamda herzaman girer hayvanlarla ilgili ipuçlarını oralardan alırım elimizin altında internet var...... burası paylaşım yeri ve evet herşey paylaşılır ama abartılmamak kaydıyla bi köpek öldü diye ona Allah rahmet eylesin derken insan sıfatına sokan zihniyetler kendini sorgulamalı bence birde köpeğine sahip çıkmıyıp başkalarına veren ve verdikten sonra öldü diye üzülen zihniyet.... Benim yalana dolana karnım doydu artık:eek:key: Dinimizdede hayvanlarla ilgili birçok şey kitabımızda geçmektedir her ölen hayvana öldükten sonra yenilen hakları geri verilecek ve ondan sonra yok olacaktır bilmeyen okusun bir müslüman için zaten yaşayan hayvanda insanda doğa da saygı ve sevgi ister.........

Hiçbir forum hayvan haklarını savunmadı diye bir noktada kalmadı Tarık bunu bu şekilde yorumlamak pek doğru değil bizim hertürlü organizasyonumuz olabilir barınaklar kimsesizler yurdu yada yardım günleri gibi ancak bunlar forum amacı önüne geçerse forum amacını yitirmeye başlar..... Ben hepinizden fazla hayvan besliyorum Balıklar-Köpekler-Hamster ve bende hayvanların çok değerli olduğunu düşünüyorum ama bi anda hayvan hakları beyannamesi kanunu vs kedi bakımı gibi abuk subuk paylaşım yapan arkadaşları aynı zamanda araçlar hakkıında bilgi paylaşım a da davet ediyorum tmm hayvanlar alemi diye bir sayfa açıldı isteyen istediğini paylaşsın ama abartılmasın hanginiz koyulan hayvan hakları yasası cartı curtunu okudunuz??? şahsen ben okumadım ama çoğumuzun hayvanı var o onları seviyoruz bunlar için internette birçok yararlı paylaşım sitesi ve forumlar mevcut şahsen ben üye olmasamda herzaman girer hayvanlarla ilgili ipuçlarını oralardan alırım elimizin altında internet var...... burası paylaşım yeri ve evet herşey paylaşılır ama abartılmamak kaydıyla bi köpek öldü diye ona Allah rahmet eylesin derken insan sıfatına sokan zihniyetler kendini sorgulamalı bence birde köpeğine sahip çıkmıyıp başkalarına veren ve verdikten sonra öldü diye üzülen zihniyet.... Benim yalana dolana karnım doydu artık:eek:key: Dinimizdede hayvanlarla ilgili birçok şey kitabımızda geçmektedir her ölen hayvana öldükten sonra yenilen hakları geri verilecek ve ondan sonra yok olacaktır bilmeyen okusun bir müslüman için zaten yaşayan hayvanda insanda doğa da saygı ve sevgi ister.........

sonuna kadar katılıyorum abi:eek:key:

Sana katılıyorum Serhat abi ama kırpılcak yada silincek diye korkuyorum bu aralar :D
özellikle şu paragrafına katılıyorum:
"burası paylaşım yeri ve evet herşey paylaşılır ama abartılmamak kaydıyla bi köpek öldü diye ona Allah rahmet eylesin derken insan sıfatına sokan zihniyetler kendini sorgulamalı bence birde köpeğine sahip çıkmıyıp başkalarına veren ve verdikten sonra öldü diye üzülen zihniyet.... Benim yalana dolana karnım doydu artık:eek:key: Dinimizdede hayvanlarla ilgili birçok şey kitabımızda geçmektedir her ölen hayvana öldükten sonra yenilen hakları geri verilecek ve ondan sonra yok olacaktır bilmeyen okusun bir müslüman için zaten yaşayan hayvanda insanda doğa da saygı ve sevgi ister...."
Özelliklede şu cümlesine:
"Benim yalana dolana karnım doydu artık"
Benimde beslemediğim hayvan kalmadı ama burdakilerin benim ördeklerimin ishal olduğunu yada köpeğimin ne kadar büyük dışkı yaptığını bilmesine gerek yok diye düşünüyorum. Ve benim kadar hayvan sevgisinin kimsede olmadığını düşünüyorum.

Serhat abı bence noktayı koymussun :eek:key:

Serhat abı bence noktayı koymussun :eek:key:

Maksadım kırmak laf sokmak değil asla ama gereken bu ben SCW kurulduğundan beri burdayım yaklaşık olarak elimden geleni yapıyorum insanlar kırılmasın üzülmesin diye ama ben insanlara kendini kabul ettirmek için yalanla dolanla bam teline yada zayıf noktasından vurmaya çalışarak bi yere gelmeye çalışanlara karşıyım kimse alet olmasın oldurmasın.....

Tarık dunyanın en ıyı en genıs forumlarının hıc bırınde araba dısındada sunları bunları paylasalım edelım dıye bsy soylemıyor kımse o zaman bu da senın mantıgınla ters orantıda olan b yontem olsa gerek.Bu foruma ınsanlar neden uye oluyorlar ? Cunku forum uyelerımızın ya onceden seatı vardı ya hala kullanıyo olyolar yada seat alcak olyolar o yuzden.Seat nedır b arabadır.Buraya kımse ılk adımını atarken aa gırelım bakalım ya seat dısında ınsallah bsyler vardır umıdı ıle gırıp cıkmıyor.Forum ıcerısınde araba dısında paylasımlar en basından berı oluyor ama son donemde bu paylasımlar gıt gıde artmaya basladı hatta artık kımılerının sosyal ortamı halıne gelmeye basladı forum.Konu ıcınde msn muhabbetı yapmalar,aklına bsy gelıp arkadası hakkında konu acmalar,hayvanlar alemı,ınsanlar alemı,ruhlar alemı vs.. Organızasyonlarımızın hıc bırı toplasalım fotograf cekelım dusuncesınde olmadı.He su da var her katıldıgım organızasyonda fotograf cektım sabahlara kadar edıtlerı ıle ugrastım buraya ekledım,yerı geldı baska araba forumlarına ekledım sıtemızı tanıtmak bır seat toplulugu oldugunu gostermek adına.Toplanmalarımızın hepsı aslında bır bayramlasma edasında olsun herkes bırbırını o gun bır arada gorsun muhabbetını etsın bırlıkte olalım dıye yaptık.he bu ısteyen organızasyon olmadan da yapar ıstemeyen yapmaz.Bundan sonra yapılcak olan organızasyonlardada ıllakı yemek yıcez muhabbet edıcez olmıcak.Zıyaretler yapılır,aktıvıtelerın oldugu organızasyonlar yapılır elbet farklı seyler yapılır.Ama bunlar demek deıldırkı bız sıtede araba konusursak sadece byere ılerleyemeyız.En azından sadece erhanın forum ıcınde bolca yayınladıgı german spec arabaların toplastıgı organızasyonları ızlesen adamların sadece b araba bırlıgı saglayıp nasıl organızasyonlar yaptıklarını gorursun ıcınde araba olup araba ıle ılgılı olmayan aktıvıteler yaptıkları.Foruma cıddı anlamda bılgı amaclı gırıp hıc bsy alamayan adamlar oluyor,adamın arabamda su sorun var sızce nedır yada sunları bunları yaptım ama hala su sorun cozulmedı sorusuna bence sen servıse gıt dıye yazan bır zıhnıyet var hala.bunları soran adam zaten servıse gıtmeyı de bılıyor oncelıkle derdının devasını kendı markasının toplulugunda arıyor.Araba dısına gelındıgınde ıse acılan her konuda mesajlar havada ucusuyor.Acık soyluyorum ben yenı mesajlara bastıgımda kus bakımı,kedı kopek bakımı,bugun hayatımda bılmemne oldu falan flan dıye konuları gormek ıstemıyorum.Araba dısındakı konulara ılgım varsa zaten bunların hepsını alakalı forumlarda ararım.Isın ozunde forumu amacı dısına cıkarmamak lazım herseyı kararında yapmak lazım.

bunun sızi nedn bu kadar rahatsz ettgne anlam veremyrm... Ben bu foruma grdgmde sadece kim aracına hangi aksesuari taktrmş bunu gorcksem grmmki... Ben birilerinin işnde yaşadgi mutlulugu kardeşi dostu olarak benle paylaşmasnn keyfnide surucem yeri gelicek olen bi kopege allah rahmet eylesinde dyecgm... Kopek senin yuzunu guldurrken iyi oldumu at çope? Ben sadece aksesuar fyatı blmem ne gormek istersem internet var... Forumda burasi bi otomobil forumudr başka konu konuşulması yasaktır dye bi kuralda yok... Madm forumun bi amaci var diyosunuz ki yok bunu cezmi abi her fırsatta soyler arabası seat olmayan yada benm gbi babasnnkini kullanan yada hç arac kullanmayn grmesn mi diyeceğiz? Yonetci olmadn once dkkatmi çkn başlga grer bakardm konu guzelse mesaj yazardm şmdi her başlıga grp en azndan bı goz atyrm ama yne istedğme mes yazyrm... Kimse bni mecbr edemez bakmam yada yazmam ıçn... Açkçasi szn problemnzn bu konuyla dglde başka başka bşydn olablecgni duşunyrm...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt