Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yönetimden Bir İsteğim Var

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
tarık kardeşim msn ağızıyla konuşmayalım lütfen..yönetici olarak bunu senin bilmen gerek,,yazdıklarının bazılarını okuyamadım bile :confused:

Maksadım kırmak laf sokmak değil asla ama gereken bu ben SCW kurulduğundan beri burdayım yaklaşık olarak elimden geleni yapıyorum insanlar kırılmasın üzülmesin diye ama ben insanlara kendini kabul ettirmek için yalanla dolanla bam teline yada zayıf noktasından vurmaya çalışarak bi yere gelmeye çalışanlara karşıyım kimse alet olmasın oldurmasın.....
Mesela boyle bir sorun... O yuzden lutfen konuya değil drk uyeye saldrn :) konu o kadarda kotu dgl bence...

Forum bu tarz tartışmalarla bölünmüş düşüncelerden kaynaklanan kutuplaşmaya gidecek,buda ilerisi için hoş bir durum arz etmeyecek arkadaşlar..

bunun sızi nedn bu kadar rahatsz ettgne anlam veremyrm... Ben bu foruma grdgmde sadece kim aracına hangi aksesuari taktrmş bunu gorcksem grmmki... Ben birilerinin işnde yaşadgi mutlulugu kardeşi dostu olarak benle paylaşmasnn keyfnide surucem yeri gelicek olen bi kopege allah rahmet eylesinde dyecgm... Kopek senin yuzunu guldurrken iyi oldumu at çope? Ben sadece aksesuar fyatı blmem ne gormek istersem internet var... Forumda burasi bi otomobil forumudr başka konu konuşulması yasaktır dye bi kuralda yok... Madm forumun bi amaci var diyosunuz ki yok bunu cezmi abi her fırsatta soyler arabası seat olmayan yada benm gbi babasnnkini kullanan yada hç arac kullanmayn grmesn mi diyeceğiz? Yonetci olmadn once dkkatmi çkn başlga grer bakardm konu guzelse mesaj yazardm şmdi her başlıga grp en azndan bı goz atyrm ama yne istedğme mes yazyrm... Kimse bni mecbr edemez bakmam yada yazmam ıçn... Açkçasi szn problemnzn bu konuyla dglde başka başka bşydn olablecgni duşunyrm...

Bi Köpeğe Allah rahmet eylesin denmes bunu bir daha düşün öyle konuş hayvanların suçu günahı yoktur yaşamda ve öldükten sonra yenilen haklarının hepsi iade edilir uç noktalardan yakalama derdindesin ama yanlışsın bizde hayvanseveriz ve bu konuda hasasız ve ne kadar hasas olduğumu sen bilemezsin ben bilirim..... bizde at çöpe gitsin gibi bi zihniyet yok ama sen böyle bir yorum yapıyosan buna diyeceğim de yok bu konuda yorum yapanlardan birisi de Alp ki onunda evinde kedisi var yani burda birçoğumuzun hayvanı var fakat burası bir Araba forumu biz diyoruzki yapılanlar forum amacının önüne geçmesin Cezmi abinin de bu konuda ne düşündüğünü gayet iyi biliyoruz ki dün zaten beraberdik... hayvan hakları birinin köpeği oldüğünde mi aklınıza gelir kıymete biner bunu anlıyamıyorum... tmm hepsi olsun bunun için zaten sayfa da açıldı sadece bu konunun öncüsü olanlar insanları zayıf noktalarından yakalamaya çalışıyolarsa ben buna yorumumu yaparım yalanla ne yaparda üste çıkarım zihniyetiyle böyle konulara başvuran arkadaşlara lafım sana değil fikirlerine saygı duyduğum kadar bilmediğin bazı noktaları da senle yüzyüze paylaşıcam o zaman anlıyacaksın benim ne demek istediğimi..... şunu tekrar belirtmek istiyorum hayvanlara Allah rahmet eylesin demek yanlıştır bu kelime insanlar için kullanılırki insana karşı bir dua ve günahlarının affı ile alakalı Allah ın rahmeti üzerinde olsun niteliğindedir hayvanlar zaten cehenneme gitmez birini ısırdı diye günah işlemiş sayılmaz bunu biliyosunuzdur......

bunun sızi nedn bu kadar rahatsz ettgne anlam veremyrm... Ben bu foruma grdgmde sadece kim aracına hangi aksesuari taktrmş bunu gorcksem grmmki... Ben birilerinin işnde yaşadgi mutlulugu kardeşi dostu olarak benle paylaşmasnn keyfnide surucem yeri gelicek olen bi kopege allah rahmet eylesinde dyecgm... Kopek senin yuzunu guldurrken iyi oldumu at çope? Ben sadece aksesuar fyatı blmem ne gormek istersem internet var... Forumda burasi bi otomobil forumudr başka konu konuşulması yasaktır dye bi kuralda yok... Madm forumun bi amaci var diyosunuz ki yok bunu cezmi abi her fırsatta soyler arabası seat olmayan yada benm gbi babasnnkini kullanan yada hç arac kullanmayn grmesn mi diyeceğiz? Yonetci olmadn once dkkatmi çkn başlga grer bakardm konu guzelse mesaj yazardm şmdi her başlıga grp en azndan bı goz atyrm ama yne istedğme mes yazyrm... Kimse bni mecbr edemez bakmam yada yazmam ıçn... Açkçasi szn problemnzn bu konuyla dglde başka başka bşydn olablecgni duşunyrm...

Dostum içimden bi his bu konuda anlatılmak istenileni anlamadığını söylüyor... Bende girmem sürekli arabasına zart zurt takmışta burda yayınlamış konuları olan forum sitesine. Ama bazı şeyler vardır ki moku çıkarılmaması lazımdır... Eğer bir otomobil sitesinde yeni konular kısmının %70'i artık arabalar hakkında değilse o sitede bazı şeyler biraz garibe gidiyor demektir. Herşeyin yeri ve zamanı olacağını düşünüyorum

bu b problem degıl tarık sıte acıldıgından berı burda olan ınsanların dusuncelerı bunlar.kı dedıgım gıbı zaten yasak yok bsy yok ısteyen foruma uye oluyor ısteyen baslıgını acıyor ama bunları bu kadar dallanıp budaklandırmak sacma oluyor bellı b yerden sonra.ayrıca forumun adını kardeslık,dostluk sosyal paylasım su bu sıtesı yapalım o zaman.Herkesın msnı var herkesın maılı var su sıteye kayıt olabılmek ıcın herkesın telefonu var,forum ıcerısınde 3-5 muhabbet konusu oldugu halde neden hala geyık cevrılır ? Konuların ıcerıgıne bakıyorum kontrol ederken gereksız mesajlar olmasın dıye,kendı arasında konusan uyeler var konu dısında.A kısısı derkı ben sımdı cıkıyorum abı gorusuruz orda o zaman gelmıs sıparısım,B kısısı derkı bende gelcem bugun ya kesın gorusuruz orda .Bu nedır sımdı pekı .Isın dıger ılgınc tarafı ıse bu tarz araba konuları dısında konular acılmasını destekleyen zumre ıcın kımse ısıne gelmıyosa okuma kardesım tavrı almazken,bu konuların olmasını ıstemeyen yada olmasını en azından onaylamayan bence yanlıs dıyen zumre ıcın sen begenmıyosan okuma etme denılebılıyor bu da ılgınc:)

Isın ozunde foruma arabası olanda olmayanda seatı olan da olmayan da herkes uye olur,forum kuralları dahılınde ıstedıgı konuyu acar,burda zten kımse o yapılamaz bu yapılamaz yasak demıyor ama yadırgadıkları durumları paylasıyorlar acık secık olan bu kımseyı de sızın problemınız onla bunla sunla degıl baska bsyle dıyerek suclama bence,bu dusunceyı savunan ınsanların cogu bu sıtenın daha da oncesınden baska b forumdan beraber olan sonrasında beraberlıklerını bu forumun acılısından berı surduren ınsanlar forumdakı 2-3 gunluk uyeler degıller;)

tarık kardeşim msn ağızıyla konuşmayalım lütfen..yönetici olarak bunu senin bilmen gerek,,yazdıklarının bazılarını okuyamadım bile :confused:

Ozur dilerim normalde dikkat etmeye calşiyorum ozellikle yonetici olduktan sonra ancak su anda mobil bağlanti kurdum ve cep fazla yazida kasma yapiyor :(

Forum bu tarz tartışmalarla bölünmüş düşüncelerden kaynaklanan kutuplaşmaya gidecek,buda ilerisi için hoş bir durum arz etmeyecek arkadaşlar..

Gökhan abi bu konuda artık fikirlerimizi yazmalı tartışmalıyız burası bir paylaşım platformu ve ben bazı arkadaşların burda paylaşım namına abuk subuk konular açıp SCW yeni mesajları açtığımda hayretler içinde kalıyorum tmm paylaşılsın dostluk arkadaşlık herşey ama sorun mesaj sayısı yada kendini kabullendirme derdi içindeyse ben o zihniyeti kabul etmem.....

rahmet nedir tam olarak bilmiyorum ama ben bunu bi kopek icn kullanırsam bu uzuntumu bildirmekten başka bişey degil... Serhat abi bu konuyu cepten ancak bu kadar takip edebiliyorum o yuzdn benimde amacım kimseyi kırmak değil... Yani sen çope atarsın demek istemedim sadece bi rahmet dilemek bu kadar kotu bişey olmasa gerek diye duşunuyorum... Can yorumlarndan anladğm kadarıyla yeni olmamla ilgili sıkıntılar devam ediyor lutfen adminlerle goruş... Ben kimseye sen nasıl bunu sorgularsın falan demedim... Herkesin bildgi ve bilmeyenlerin farkettgi gbi sorun konu değil can canpolatın aktif olmak adina yaptgı abartı paylaşmlar... Neden kimse açikça yazmıyor buda ayrı bi soru...

Zaten Serhatım bu tarz konular bu şekil tartışmaları bereberinde getiriyor.Madem o kadar yazılmış bende fikrimi yazayım o zaman daha öncede sürekli yazmıştım eğer burası sadece otomobillerden lastiklerden motorlardan bahsedilen bir site olsaydı nadiren girerdim ancak bende ne kadar bir hayvansever olsamda bu bölüm bu tarz bir site için uygun kaçmamakta,Ayberkin dediği gibi yarın biri çıkıp evsizler ve aç insanlarla ilgili konular açılsın derse örnek olarak bu başlığı gösterir ve site amacından uzaklaşamaya başlar ve asıl korktuğum kutuplaşmalar başlar.

Evet SCW forumu olarak üye sayımız paralel olarakta online üye sayımız hızla artmakta ve farklı istekler ve düşünceler ortaya cıkıp fikir fırtınaları ortaya cıkabiliyor,SCW nin üye sayısı artıyor bunla beraber en önemli tehlike oluşuyor;Kutuplaşma.Burda yöneticilere her zamankinden daha fazla görev düşüyor.

Dikkat edelim..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt