Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yokuş cıkmıyorrr

River35

Kayıtlı Üye
Merhabalar.. aracım leon 2013 tdi otomatk 33.000km ve 1 haftadır rampa yukarı çıkarken çok fazla zorluyor çıkmıyor :(( resmen arkadan gelenler küfür ediyor. İZmirde yaşıyorum sizce ne yapmam lazım hangi servise götürmeliyim:(

Merhabalar.. aracım leon 2013 tdi otomatk 33.000km ve 1 haftadır rampa yukarı çıkarken çok fazla zorluyor çıkmıyor :(( resmen arkadan gelenler küfür ediyor. İZmirde yaşıyorum sizce ne yapmam lazım hangi servise götürmeliyim:(
Merhaba yokuş derken nasıl çok mu dik vites küçültüyormusun tdi yokuşta etkilenmez tork yüksek olduğu için baskı balata da sorun olabilir yada aldığın yakıt iyi değildir

Bi kaçtane sebebi olabilir. Aldığın yakıtta pislik vardır filtreyi tıkmıştır, baskı balata bitmiş olabilir, turbo hortumlarında çıkma kopma yırtılma olmuş olabilir

Mrb en son opetten aldım. Ondan sonra olmaya başladı.Hafif rampa çıktığım yer.arabam otomatik D2 de çıkıyor ama motordan öyle bir ses geliyorki . Motor devri 4 e kadar çıkıyor

Mrb en son opetten aldım. Ondan sonra olmaya başladı.Hafif rampa çıktığım yer.arabam otomatik D2 de çıkıyor ama motordan öyle bir ses geliyorki . Motor devri 4 e kadar çıkıyor
Selamlar öncelikle hoş geldin, kendini üyelerimde tanıtsaydın orada yakalardım seni :) bende izmirdeyim..servis olarak Sanırım özel servis diorsun ama naçizane tavsiyem öncelikl MBU (yetkili servis) ya götürmen olucak, gaziemir optimuma giderken sağda...oradaki servis için oldukça iyi yorumlar yapılıyor.Tam olarak nerde oturuyoraun ona görede özel servis bakalım ?

baskı balata sorun olabilir..bakımsız arac cıkmaz :) en yakın zamanda bakımlarınızı yaptırın..gecmiş olsun

Selamlar öncelikle hoş geldin, kendini üyelerimde tanıtsaydın orada yakalardım seni :) bende izmirdeyim..servis olarak Sanırım özel servis diorsun ama naçizane tavsiyem öncelikl MBU (yetkili servis) ya götürmen olucak, gaziemir optimuma giderken sağda...oradaki servis için oldukça iyi yorumlar yapılıyor.Tam olarak nerde oturuyoraun ona görede özel servis bakalım ?
Merhaba :) ilk kez bir foruma üye oluyorum bilemedim :/ hosbuldum şöyle söyliyim bu aracı yeni aldım sayılır dilinden pek anlayamadım .anlamsızcada arıza vermeye başladı :(( Bornova'da oturuyorum Gaziemir e çoğunlukla gidiyorum . Henüz hiç servise götürmediğim için hangisi iyidir bilemedim yardım istiyorum :)
[doublepost=1484586688,1484586606][/doublepost]
baskı balata sorun olabilir..bakımsız arac cıkmaz :) en yakın zamanda bakımlarınızı yaptırın..gecmiş olsun
Bakımlarını ağustos ayında yaptırmıştım. Tesekkurler :)

Merhaba :) ilk kez bir foruma üye oluyorum bilemedim :/ hosbuldum şöyle söyliyim bu aracı yeni aldım sayılır dilinden pek anlayamadım .anlamsızcada arıza vermeye başladı :(( Bornova'da oturuyorum Gaziemir e çoğunlukla gidiyorum . Henüz hiç servise götürmediğim için hangisi iyidir bilemedim yardım istiyorum :)
çiğlide bosch car servisi var backho otomotiv...ağır bakımdan cıktım baskı balata vs en uygun musteri memnunıyeti burada yetkılı servisten uygun...cordabacının selamı var dersin ilgilensinler..arabaya nazık davranıyorlar ... 0 232 328 22 90 cordobacı verdi dersin bi fiyat alırsın...

çiğlide bosch car servisi var backho otomotiv...ağır bakımdan cıktım baskı balata vs en uygun musteri memnunıyeti burada yetkılı servisten uygun...cordabacının selamı var dersin ilgilensinler..arabaya nazık davranıyorlar ... 0 232 328 22 90 cordobacı verdi dersin bi fiyat alırsın... tamam cok teşekkür ederm.

Geri
Üst Alt