Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yokuş cıkmıyorrr

Mrb en son opetten aldım. Ondan sonra olmaya başladı.Hafif rampa çıktığım yer.arabam otomatik D2 de çıkıyor ama motordan öyle bir ses geliyorki . Motor devri 4 e kadar çıkıyor
Yakıttan sonra olduysa muhtemelen filtre tıkanmıştır arabayı biraz sıkıştırarak kullanırsan pisliği atarsın yada direk sanaiye :) gittiğinde yakıt aldıktan sonra oldu dersen iyi olur durduk yere başka maliyetler çıkmasın

Yakıttan sonra olduysa muhtemelen filtre tıkanmıştır arabayı biraz sıkıştırarak kullanırsan pisliği atarsın yada direk sanaiye :) gittiğinde yakıt aldıktan sonra oldu dersen iyi olur durduk yere başka maliyetler çıkmasın
Ozaman. Gaza mı yüklenmem lazım biraz

Ozaman. Gaza mı yüklenmem lazım biraz
Benim de başıma gelmişti dediğin gibi bi olay yakıt aldıktan sonra gaz yemedi araba arkadaş yakıttan dolayı olduğunu kanaatindeyim dedi ve arabayı yüksek devirde kullandık yalnış hatırlamıyosam yarım depo yedikten sonra kendine geldi araba ve bdaha da aynı yerden almadım yakıtı

Benim de başıma gelmişti dediğin gibi bi olay yakıt aldıktan sonra gaz yemedi araba arkadaş yakıttan dolayı olduğunu kanaatindeyim dedi ve arabayı yüksek devirde kullandık yalnış hatırlamıyosam yarım depo yedikten sonra kendine geldi araba ve bdaha da aynı yerden almadım yakıtı
Geçmiş olsun umarım bir daha olmaz.. berbat yollar kötü yakıt derken arabanın haşatı çıkıyor :(

Merhabalar.. aracım leon 2013 tdi otomatk 33.000km ve 1 haftadır rampa yukarı çıkarken çok fazla zorluyor çıkmıyor :(( resmen arkadan gelenler küfür ediyor. İZmirde yaşıyorum sizce ne yapmam lazım hangi servise götürmeliyim:(

Aracı mümkün olduğunca yokuşlarda manuel ile kullanmaya çalışın. Benim de bazen dalgınlığıma geliyor. Ama D2 ile şanzımanı boşu boşuna yoruyoruz. Deponuzdaki benzin bitip ışık yakana kadar yakıt almayın. Daha sonra benzinlikten 15ml ydi sanırım 2 kutu dizel ya da benzinli hangisi uyuyorsa enjektör temizleyici katkılar var. Onlardan alın. İlk katkıyı ekleyin. Üzerine yakıt alın. Küçük pislikler geldiyse yakıtta temizleyecektir.

Selamlar öncelikle hoş geldin, kendini üyelerimde tanıtsaydın orada yakalardım seni :) bende izmirdeyim..servis olarak Sanırım özel servis diorsun ama naçizane tavsiyem öncelikl MBU (yetkili servis) ya götürmen olucak, gaziemir optimuma giderken sağda...oradaki servis için oldukça iyi yorumlar yapılıyor.Tam olarak nerde oturuyoraun ona görede özel servis bakalım ?

Abi dikkat ediyorum da yemin ediyorum hic kaçırmıyorsun havada yakalıyorsun Izmir tayfayı :D:D

Aracı mümkün olduğunca yokuşlarda manuel ile kullanmaya çalışın. Benim de bazen dalgınlığıma geliyor. Ama D2 ile şanzımanı boşu boşuna yoruyoruz. Deponuzdaki benzin bitip ışık yakana kadar yakıt almayın. Daha sonra benzinlikten 15ml ydi sanırım 2 kutu dizel ya da benzinli hangisi uyuyorsa enjektör temizleyici katkılar var. Onlardan alın. İlk katkıyı ekleyin. Üzerine yakıt alın. Küçük pislikler geldiyse yakıtta temizleyecektir.
Evet artık manuel ile cıkıyorum :) çok teşekkürler bilgilendirdiğin için ;)

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Geri
Üst Alt