Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yine Yeniden Seat Leon

Bugün aldığım yere randevu alarak gittim aracımdaki 1. viteste kalkarken şıkırtı sesinden dolayı bana normal olduğunu sadece 1.2 tsi araclarda bu sesin geldiğini söylediler motor hacminin kücük olduğundan kaynaklandığını 1.4 tsi motorda bu sesin gelmediğini söylediler. Canını sıkma çok güzel araba müzige kulak ver demeside garipti gerçekten :)

Sıkıntı çıkmamış ya gerisini boşver gitsin ;)

Allah kazasız belası binmek nasip etsin inşallah. Leon bi tutku ben günde on kere kızıpta satacam ya hayırdır bunlamı uğraşacam yapılacak işi bitmiyo diyorum yanına geldiğimde bu araba satılırmı la diyorum :hosgeldin:

Herkese teşekkürler :) gidip öğrenmek istedim sonuçta 0 aldım içimi rahatlattım acıkcası.... Benim 2. Seat leon 'um 2008 de sıfır almıştım ve sattığımda inanılmaz üzülmüştüm taki yeniden 0 leon alana kadar... Suan aklımdan hiç geçirmiyorum yakıtı fazlamı yaktı yaksın biyerinden sesmi geldi gelsin diyorum çünkü seviyorum aracımı :) sizlerede allah kaza bela vermesin...

hayırlı olsun. ben hiç dikkat etmedim öyle bi sese, dizel aracamı satıp leona bindiğimden olabilir :) Tüketim zamanla düşecektir, bende dizelden sonra baya moral bozdu tüketim hatta hemen satıp tekrar kafa kafaya bi dizel almayı bile düşündüm ama leondan sonra başka araca bakınca hemen vazgeçtim:)

Geri
Üst Alt