Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yine Yeniden Seat Leon

yogun trafikde cok zor.Sehir ici rekorum 5.6 lt.Besiktasdan ciktim cok hafif trafikde Kadikoy e gittim.

çok yeni.. yüketim düşer mi bilmiyorum.. 250 km'de..

Aracınız çok yeni. 8bin veya tercihen 10bin kilometreye ulaşıncaya kadar acele etmeyin derim. Forumda daha yüksek kilometreye sahip arkadaşlar sizi daha iyi aydınlatacaklardır.
Buarada bayilerin "bunlarda rodaj yok" vb laflarına kulak asmayın. Adamlar sizi değil, satacakları malı ve dolayısıyla bir an önce ceplerine girecek parayı düşünüyorlar. İşin doğrusu "eski arabalardaki gibi hassas rodaj yok" olmalıdır. Fakat müşterinin gözünde pembe tablo oluşturmak için doğru konuşmuyorlar bence.

Herkese yorumları için teşekkür ederim....

Benim bundan önceki arabam 1.3 dizel astray dı astradan sonra bana 1. vitesi uzun geldi valla çokta kısa değil .... :) yakıt konusu çok değişken bence bulunduğunuz ve gittiğiniz güzargahla alakalı .... ben sabah 7:00 de bahçelievlerden yoğun trafikte e-5den mecidiyeköye gidiyorum 3. hafta oldu aracımı alalı sürekli 8.2 yada 7.2 arasında m.köye varmış oluyorum. Geçen cuma günü kırklareline gittim 120 140 arası 8.7 yakıtım vardı pek ekonomi yapamadım acıkcası :) banada 5.2 ler hayal gelsede forumda yapan ve resimli kanıtını gösteren arkadaşlar var insallh bizde görürüz o değerleri :)

bugünde istanbuldaydım esasında resim çekecektim yine hadi boşverdedim :)

Yekta abi keske çekseydin gerci söylemende yeterli ilerisi için umut dolar içimiz :) bu arada Yekta abi senin aracın kaç km de nekadar sürece yakıt düzene oturmaya başladı?

Aracınız hayırlı olsun RABBİM kazalardan belalardan nazarlardan korusun inşeALLAH

Geri
Üst Alt