Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yine Leon'da Ses Sorunu

2 problemi de hiç yaşamadım..
kemer konusunda tek bişi var..ön camlar açıkken yanda kimse oturmuyo ve dolayısıyla kemer takılı değilse rüzgardan kemer tokası B sütununa çarpıp duruyo..en yukarda dururken azalıyo ama..

Yigidim; hemen bir siyah renk kemer pedi aliyorsun..onu sag tarafin emniyet kemerine takiyorsun..kullanilmadigi zaman pedi en yukari kadar kaldirip kemerin tokasini icine sokuyorsun ve bu ses bitiyor..:eek:key:

Bence kemer tokaları pek şık durmuyo..

tokalar takılı olduğunda da 60la filan ufak bi kaza yapsan da hava yastıkları patlar.. ses ne kadar süreli ötüyo? belli bi süresi war mı yoksa takılana kadar bağırıo mu?

tokalar takılı olduğunda da 60la filan ufak bi kaza yapsan da hava yastıkları patlar.. ses ne kadar süreli ötüyo? belli bi süresi war mı yoksa takılana kadar bağırıo mu?

Tokadan kasıt, kemer uyarısını susturmak için takılanlar değil :) Şunlar:

4FFD4CD49F.jpg

çok beğendim bunun aynısından istiyorum puhaha puhaha

Yigidim; hemen bir siyah renk kemer pedi aliyorsun..onu sag tarafin emniyet kemerine takiyorsun..kullanilmadigi zaman pedi en yukari kadar kaldirip kemerin tokasini icine sokuyorsun ve bu ses bitiyor..:eek:key:

mersi Kaan abim.. :)

2 sorunlada karşılaşmadım , sadece kapılardaki basslar cok vurduğunda kapı plastiği ses yapıyor , o da fabrika çıkışı bir çok araçta olan bir sorun zaten...

Kemer e ped yerine , tam kemerin denk geldiği kısımın karşısına siyah renkte ince bi sünger yapıştırırsanız hallolur bence sorun ;) , ama sırıtmayacak bişe takmak lazım , ya da arka koltukdaki kemer tutacakları gibi bi aparat takmak lazım...

Geri
Üst Alt