Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yine Leon'da Ses Sorunu

amfim jbl 1201.1 üstünde subsonic ayarı yok malesef. ama bas ayarı var o da 1/4 ü kadar açık zaten düşük frekans geçişini teyp üzerinden ayarlıyorum o da 50 hz de yani ayarlarım neredeyse minimumda

aslında oto döşemeciye verip aracın tüm tabanı, kapıları, direklerini izole ettirsek eminim mercedes ayarında bişeye denk olur ama bunun için vakit ve nakit lazım. tahmini 1500TL'ye tok bir araç haline gelecektir. Çok uzun süre binecek olsam yaptırırdım değerdi.

aslında oto döşemeciye verip aracın tüm tabanı, kapıları, direklerini izole ettirsek eminim mercedes ayarında bişeye denk olur ama bunun için vakit ve nakit lazım. tahmini 1500TL'ye tok bir araç haline gelecektir. Çok uzun süre binecek olsam yaptırırdım değerdi.

kesinlikle değerdi ama bununla birlikte aracın ağırlığı bi 100-150 kg artardı gibime geliyor

kesinlikle değerdi ama bununla birlikte aracın ağırlığı bi 100-150 kg artardı gibime geliyor

yok o kadar artmıyo fakat arabanın hertarafı sökülüyo sıkıntılı bi işlem kapıların sökülmesi zaten sese davetiye çıkarıyo...

amfim jbl 1201.1 üstünde subsonic ayarı yok malesef. ama bas ayarı var o da 1/4 ü kadar açık zaten düşük frekans geçişini teyp üzerinden ayarlıyorum o da 50 hz de yani ayarlarım neredeyse minimumda

amfin sadece bas'ı mı besliyor kapılardaki hoparlörleri de besliyor mu ?

bu aralar tamamen arabamdan gelen seslere takmış durumdayım ben de.

1)sol arka tutma yerinden(tepelerde oluyor ya) gelen bir ses var böyle bidi bidi diye yani yüksek bir ses değil ama benim bütün moral ve enerjimi alıp gidiyor. en ufak sarsıntıda geliyor. bunun için servise gidili mi?
2)araba rolantideyken her zmaan değil ama bazen tık tık tık bir ses oluyor göstergelerin orada bir yerde. o da her zaman değil ve çok az geliyor dikkatli bir kulak fark edebilir.
3) klimayı ilk açarken ve kaparken ve sanki en hafif derecede üflerken pervane dönme sesi geliyor resmen !

sizlerde bunlara dikkat ettiniz mi iç

sizlerde bu seslerden var mı yoksa ben kafayı mı yiyorum:D

bu aralar tamamen arabamdan gelen seslere takmış durumdayım ben de.

1)sol arka tutma yerinden(tepelerde oluyor ya) gelen bir ses var böyle bidi bidi diye yani yüksek bir ses değil ama benim bütün moral ve enerjimi alıp gidiyor. en ufak sarsıntıda geliyor. bunun için servise gidili mi?
2)araba rolantideyken her zmaan değil ama bazen tık tık tık bir ses oluyor göstergelerin orada bir yerde. o da her zaman değil ve çok az geliyor dikkatli bir kulak fark edebilir.
3) klimayı ilk açarken ve kaparken ve sanki en hafif derecede üflerken pervane dönme sesi geliyor resmen !

sizlerde bunlara dikkat ettiniz mi iç

sizlerde bu seslerden var mı yoksa ben kafayı mı yiyorum:D

1. sorun bendede vardi, serviste hallettiler izolasyon maddesi koyarak.. 2 ve 3 u farketmedim, bende su an on konsolda bozuk yolda tikirti gibi bir ses geliyor onu gosterecem bakalim..

Geri
Üst Alt