Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yıldırım demirören YETERRRRRRRRRR!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Dün maç sonrası mustafa denizlinin açıklaması;

Denizli: Mükemmel bir çizgiye geliyoruz

Beşiktaş Teknik direktörü Mustafa Denizli CSKA moskova yengilsi sonrası çarpıcı açıklamalar yaptı

thumbnail.php

Mustafa Denizli, "Mükemmele yakın çizgiye ulaşıyoruz. Çok basit iki hata neticesinde kalemizde goller gördük. Gerçekten çok yazık. Öyle bir rakiple oynarsın ki; sana futbol oynatmaz bir takım vardır sahada dersin yapacak bir şey yoktu. Beşiktaş birşey yapmak çabasındayıken öyle bir yerde kırılıyor ki; atağa kalkarken gol yiyoruz.
Söylenecek bir şey yok. Üzüntüden başka birşey bulamıyorum. Beşiktaş Avrupa'da devam edecek. Lige de bu hafta ben varım mesajını verecek. Öyle sinyaller geliyor. Maç kaybedilebilir. Sizden üstün oynayan, sizi baskı altına alan bir oyun olsa yenilgiye tamam dersiniz. Öyle bir oyun olsa tamam ama söyleyecek başka bir şey yok."​

gülermisin ağlarmısın dalgamı geçiyorsun hoca sen!

bu herifte ya hiç beyin yok yada gördüğüm en pişkin adam. mükemmel çizgiye ulaşıyoruz diyo, hey Allahım ne günlere kaldık ya

valla ozanım bu adamın kafası güzel ne içmişse söylesin bende içicem bayağı güzel kafa yapmış

hakkaten ne içiyosa kafa hep güzel, bi sormak lazım :)

kardeşim daha önce de demiştim, ben başladım yenilgi için dua etmeye. dün Cska maçında da gol yiyince sevindim gerçekten. umarım ligde de bu hafta yeniliriz, iyice çalkalanır ortalık, belki köklü değişiklikler gelir

abi yorum yapamıyorum ya rüştüyü nasıl oynatırsın sen ya :) şaka gbi kovulmak istiyor heralde

ben topa değil paraya odaklandım:D:D:D zaten topla hiç işim olmadı, bu maç öncesi oynamasalardı durum harika olacaktı ama hala alınacak hale gelemedi. bir hafta geçsin bakalım değerlere

malesef kazandık, hiç istemiyordum, gole de sewinmedim zaten.

ama taraftarı kendi aralarında arada sırada gerilmeleriş dışında beğendim. herkes benim gibi tüpçüyü göndermeye niyetli

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt