Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yıldırım demirören YETERRRRRRRRRR!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Sezgin burnunun dibinde Bursa'nın en eski zenginlerin Ali Osman Sönmezin firması var, Sönmez Holding grafiğini iyice bir incele ve bu güne kadar nasıl haberim olmadı diye başını taşlara vur. Adamlar tekstilden enerjiye geçti, değerleri kriz ortamında 15 katı buldu. Daha nice bu tarz yatırıma girenler vardır da biz bilmiyoruzdur. Gözünü kulağını aç da organize sanayideki tekstilcilerin geleceğe yönelik yatırımları nedir ilgilen. Bu yatırım sizlere kazandırdığı gibi ekonomiye de can verecektir. Yatırdığınız her kuruş para ekonomiye can verir.

Ben kuru kuru bekleyen nakitin varlığına tahammül edemez oldum. Faizle hiç işim olmaz, dövize de artık güvenemem. Yatırım altın, gayrimenkul yada menkul kıymetler olmalı. Gayrimenkul durduğu yerde öyle 5 kat 10 kat yada 20 kat artmaz, altına pek yorum yapamam çünkü bugüne kadar hep uzak durdum. Vadelide de zaten getirisi kimseyi sevindirmez sadece gülümsetir biraz o kadar. Ama oldukça uzun dönemlerde yaptığınız menkul kıymetler sizi değil sülalenizi bile sevindirir.

---------- Post added at 22:28 ---------- Previous post was at 22:25 ----------

senin ki hobi anlaşıldı :)
ufaktan ufaktan :)

Evet, ufaktan ufaktan ama kimilerine göre oo epeyce... Yakındır, yıl sonunda maliyeti içinden alıp sadece kar eden meblağ ile yatırıma devam. Ama kuvvetli bir tiyo gelirse her şeyi girebilirim. Amaç buradan sadece karla oynadığım miktarda 2 yıl içerisinde Gayrimenkul yatırımına girmek ve aracı istediğim modelle sıfırlamak.

Faruk abi,Bursa org. görüşelim gelde..şu lot olayları filan,bihaber olmak lazım :D

Sezgin geçen her gün krizden çıkışa bir gün daha yaklaşılıyor. Ama arada fırsatlar olmuyor da değil. Bugün dünya borsaları düşüşteydi. Yarın da pek parlak değil. Bu aralar yatay yatay hafif düşüşler olabilir ama sonrasında yükselişler olacaktır. Sen tahtada olan firmalara dair yatırımlar neler bir araştır ki daha erken yol alalım. Çok güzel sürprizler çıkacaktır bu araştırmanda.

http://piyasanet.hurriyet.com.tr/c/dis_piyasalar.asp

Bu tabloyu fırsat bilin arkadaşlar, hisseler genelde düşüşte ve krizden çıkışa da meyilli halde. Fazla geç kalmayın, siz yatırım yapın, ekonominin canlanmasına katkınız olsun ve paranızın değerine değer katın. Kaybedince çekinmeyin ve yatırıma devam edin. Ne kadar kaybedip hırsla yatırıma devam edersen çıkışta da o kadar çabuk krizinden kurtulur ve çok daha fazla kazanırsın.

faruk abi sana bölüm açalım bu piyasa işi falan:D

http://piyasanet.hurriyet.com.tr/c/firma_gfx.asp

bu grafik herkese bir fikir verir inşallah. Burdan firmaları seçip son 1 yıldaki teknik analizini inceleyin. En kötü batış firmalar bile nerdeyse 1 yıl içinde 3e katladı.

---------- Post added at 22:41 ---------- Previous post was at 22:38 ----------

faruk abi sana bölüm açalım bu piyasa işi falan:D

aramızda ne cevherler var Özgür, ben sadece minicik bir ayrıntıyım. Ama paylaşırsak koskoca bir değer olacaktır. Kulaklarınız açın ve selceğin sektörleri parlayan yıldızları neler olacak, firmalar hangi yöne gidiyor ve yatırım planları nelerdir dinleyin yorumlayın. Buradan batmış firmalardan bile çok iyi çıkışlar yaşanılabilir.

7535_1040148099702_1705537598_75891_5462494_n.jpg

nefret ediyorum bu adamdan artık gerçekten gitsin tüp satsın!!!

nerdeyse 1 haftadır anlatmaya çalıştım, hatta bayram buluşmasında da dikkat çekmeye çalıştım. Umarım birileri bu mesajı alıp işlem yapmıştır. 2 gündür BJKAS hissleri tırmanışta. Bu gün alt değeri 4,36 iken 4,94e kadar yükselmiş ve kapanış 4,94. Bugün sabahtan 1000TL'lik BJKAS yi 4,36dan alanların hisse değeri 133,02TL değer kazanmış. Eğer 10binTL koyduysanız değer artışı 1.333,02TL olacaktı.

Yastık altında yada vadesizde sabah 1000TL paranız varsa o hala 1000TL, ama BJKAS aldıysanız paranızın değeri %17,06 oranında değer kazanmış durumdadır.

Hala düşünüp te hiç bir şey yapmayan varmı aranızda? CSK Moskova'dan maçı alırsa burası coşar taraftar aç galibiyete. Sıradaki maçlarda da sanırım başarılı olma şansları varmış. Rakip takımlara dair tarafsız gözle yorum yapabiliyorsanız durmayın.

Ben söyledim diye almayın, iyice inceleyip içinize sinsin. Borsada kaybetmekten de korkmayın. İstikrarla yatırım yapıp alsat yapmadığınız 3-4 yıllık yatırımda kaybetme şansınız kesinlikle yok. SCW uyan, hala yatırım hesabınız yok mu?

Bundan tüpçü bile olmaz..bakmayın babası götürüyo işi..babası ölsün işi bitik,bi halt olmaz ondan...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt