Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeteneksizsiniz Türkiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Hafta sonu istanbula gittik geldik İstiklal caddesindeydik ağırlıl olarak Sonra otelimize kapandık Cok güzel bi karaografi hazılradık görsellik ön planda olacak inşallah cok begenilecek grubumuz icinde destek beklıiyorum
Beatbang (Beatbox) | Facebook :)

Hafta sonu istanbula gittik geldik İstiklal caddesindeydik ağırlıl olarak Sonra otelimize kapandık Cok güzel bi karaografi hazılradık görsellik ön planda olacak inşallah cok begenilecek grubumuz icinde destek beklıiyorum
Beatbang (Beatbox) | Facebook :)

uğur başarılar bence çok güzel yaptıklarınız sende biraz hareketli davran tabiri caizse farkedilmek için birazz fırlama olmak gerekiyor :)

ne zaman çıkacaksınız uğurcum sahneye bidaha?

abicim inşallah 15 ya da 20 Ocakta belli olacak ne zaman cıkıp Cıkmayacagımız Haber verecem Hepinize :)

doğukan abicim ben böyle iyim fırlama olmaya gerek yok Farkeden eder etmeyen sesimizi dinler SonuçTa :)

Alper abicim Aşk olsun ya bende kendimi tv attım SCW izleyecek diye olmadı ki Simdi izleyipte fark etmemek :D

abi napalım ben televizyonu laptobun arka sesi olarak kullanıyorum arada baktıklarımı hatırlıyorum :D

Yarın İstanbula gidiyoruz Grubumuz Beatbang Beatbox olarak yarı finaller Cekimlerine gidiyoruz inşallah cok güzel seyler hazırladık iyi olan geçer finali katılmak önemli olan gittik gezdik gördük :D Desteklerinizi bekliyorum SCW ailesi :eek:key:

başarılar kardeşim, allah gönlünüze göre versin. sen bize zamanı söyle izlemeye, destek olmaya gayret edelim :)

• Beğen
Reaksiyonlar: uquR
başarılar kardeşim, allah gönlünüze göre versin. sen bize zamanı söyle izlemeye, destek olmaya gayret edelim :)

inşallah abicim söylemeye gayret edecem olurda nete filan giremessem İlk yarı Finalde biz olacagız ona göre bakaRsınız :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt