Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeteneksizsiniz Türkiye

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bol şanslar kardeşim, herzaman yanındayız. :)

Yarın İstanbula gidiyoruz Grubumuz Beatbang Beatbox olarak yarı finaller Cekimlerine gidiyoruz inşallah cok güzel seyler hazırladık iyi olan geçer finali katılmak önemli olan gittik gezdik gördük :D Desteklerinizi bekliyorum SCW ailesi :eek:key:
başarılar gardaşım menejerin olarak hep destek tam destek :eek:key: istanbuldan gelince nevsehir organizasyonu var unutma :D yatıyoz sanma bizde iş kovalıyoz hersey yv 352 için :eek::eek:

Arkadaşlar Yetenek Sizsiniz Türkiye elemerinde elendik. Siz de fark edersiniz Mikrofonların sesini. Bize dönük monitör ve bas yoktu. Acun'un karşısına çıkan 24. kişiydik salonda 50 kişi vardı oylamayı onlar yaptı Acun Hülya ve Sergenin suratı düşüktü. Neyse arkadaslar uzatmaya gerek yok...:)
Bizimde moraller bozuldu Olsun Katıldık Gezdik gördük Beni göRseniz Zombi gibi yapmaya çalıştık boyadık sağımızı solumuzuu lafff etmedilerr bile yolda görselerdi beni aaaa bu cocuk m*L mı derLerdi :D

tvde büyük ihtimal bu bugun yada Haftaya yayınlanabilir tam bilmiyoruz ..

saglık olsun gardaşım olsun sen hala bizim beatbox starımızsın seneye tekrar denersiniz dahada geliştirirsiniz kendinizi yılmak yıkılmak yokk :eek:key::eek:

• Beğen
Reaksiyonlar: uquR
canın sağolsun uğur, kısmet deilmiş, sen bizim(SCW) nin şampiyonusun, inş seneyede yeteneksizsinizin sampiyonu olursunuz kardeşim üzme canını seviyoruz seni.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt