Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Seat Ibiza 1.0 Motor ve Yeni fiyatlar Hakkında

6ba7040a6439278e354f0e22a3add26b.jpg

1.0 Eco tsi nihayet satışta. Tork ve yakıt açısından 1.2 tsi den daha iyi gözüküyor. Yalnız fiyat olarak da epey varmış.

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu nedir abicim ya 55 bin tl ye İbiza mı olur..

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Adamlar ispatladıkları markayı 2 yıl önce leon 50 bin tlydi şimdi İbiza 50 bin leon 70 bin insaf ya

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir
2-3 yıl once 29000 tl ye almadigim ibizayi 2 ay önce 44000 tl ye aldim O zaman alsaydim en az 10000 tl kar etmistim. Arac fiyatlari ulasilamayacak duzeyde ilerliyor

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

mükemmel motor mükemmel yakıt ama beygir biraz daha fazla olsa tadından yenmezdi ya 0 -100 fena değil ama yine de ne bileyim.

2-3 yıl once 29000 tl ye almadigim ibizayi 2 ay önce 44000 tl ye aldim O zaman alsaydim en az 10000 tl kar etmistim. Arac fiyatlari ulasilamayacak duzeyde ilerliyor

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Aynen kardeşim.. Zam yapında bu kadar çok yapmayın ya.. Dolar Euro yükseliyorsa ne yapalım bizim tl yükselmiyor abi. Paramız Euro olsa neyse

️ Aşk-ı Şehir Eskişehir

Geri
Üst Alt