Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni leon

bir cok araca benzedigi dogru ama yinede guzel olmus oturakli agir bir arac gibi duruyor ;)

bu ibe nin konsepti hatta videoları var :)
[FONT='lucida grande', tahoma, verdana, arial, sans-serif]
[/FONT]​

[h=3]eni Seat Leon 2014 hazırlanıyor[/h]

Zor bir zaman İspanyol üretici SEAT Leon nesil modeli göstermek için, ve birkaç yeni modelleri pazara bu yıl planları vardı.Her yaşam tarzı için bir araba - Şirketin bir otomobilin oluşturulması düştü, "bir üç" herhangi bir fikrim yoktu. Aksine yeni Leon 3 farklı versiyonu çıkacak, esaslı kavram Ibe (gösterilecektir resimleri ) Yeni Leon farklı kullanıcı kitleleri üzerinde durulacaktır - SEAT-Mesonero Alejandro Romanos şef tasarımcısı. - 5-kapılı hatchback, dinamik isteyen ailelere yönelik, ama aynı zamanda yeterli bir araç inşa edilecektir. 3 kapılı ve azaltılmış dingil mesafesi ile Opsiyon daha sportif ve daha ziyade bir coupe gibi bakıyor olacak, ama bir hatchback olarak kalacaktır. orada da büyük bir raf ve yüksek işlevselliği ile vagon destekli olacak. SEAT Leon Paris'te sonbahar fuarında gösterilecek. Bundan önce - Cenevre Motor Show'da, İspanyol şirketi yeni sedan Toledo gösterecek ve Pekin'de sergi Çin pazarı için özel olarak geliştirilmiştir facelift Leon ve Ibiza, mevcut kuşağın özel sürümleri göreceksiniz. Sonbahar da SEAT Avrupa'da tasarlanan Ibiza kompakt Mii ve facelift başlatacaktır.

seat ilk sayfadaki fotolardaki aracı leon die üretsin ; VW Golf'ünü Audi A3'ünü ya yaksın yada %50 indirimle satsın. zaten kamuflajlı fotolara benzemio da. bu arada Mercedes'in yeni A sersine bakın derim. aşık oldum arabaya.

leondan ziyade ibiza, rocco, astra kırması bişey olmuş birde neden bilmiyorum ama i30'u andırdı özellikle rengi daha bakmadım kapattım zaten :D

ne zaman cıkacak?

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

ne zaman cıkacak?

Geri
Üst Alt