Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni leon

resimlerden anlasılan iç dizaynı audi yaklaşmış direksiyon aynı o zaten bi 2-3 sene daha kullanırlar:) dış tasarımı bence başarılı ama arka kapı kollarını keşke gene gizli yapsalar daha tatlı dururdu bence fiyatı o kadarda uçuk olmıcak benim tahminim 50-60 arası olur bence ama bizim leonlar daha güzel:) tek sorum şu bu arabanın sis farı nerde:D

ön taraf opel astra ile infinity fx 35 in kırması gibi..arkası biraz farklı ama tırt..iç konsol ise audinin kopyası eskiyi çok özlicez hiç tutacakmış gibi gelmiyor gözüme.. tamamen leon farklılığını yitirip kendini gündemin kırma arabalarına bırakmış .. çok üzüldüm. nerde 2006-2009 arası leonlar heey gidi..

yenı leon boyle cıkarsa ne golf satabılır nede a3 rocconun satıslarını bıle etkıler bu yuzden o kadarda ıddalı bır model cıkacagını dusunmuyorum ben sahsen...

Gizli arka kapı kolları daha şık, bence güncel kasanın son şekli değil sanki(biraz ordan biraz burdan gibi)

IBE konseptinin fotoğrafları. yıl sonuna doğru resmi fotolar dağıtılır az kaldı

arka kapı kolunun gizli olmamasının sebebi yeni leonun 2 kapılısıda satılacak demedi demeyin

bidefa içi bence foto montaj, uydurma yani. dışına gelince çok benzer ama tamamen aynı olacağını düşünmüyorum. çünkü her kasada araçlar daha büyüyor. bunun arka kısmına bakın hem kapılar kısa (yani diz mesafesi artmasada değişmiyecek gibi hemde bagaj kısmı hepten kısa, neredeyse yok gibi.

şu an leon da başlangıç fiyatı 43 bin tl.bu araç çıkarsa bu şekilde 50 bin tl den başlar 1.6 tdi dgs falan 65 bin tl olur.yani golf fiyatına çıkar. seneye bu arabayı 45-46 bin tl ye satmazlar kesinlikle.

Bu fotoğraflarla alakası olmayacağına garanti veriyorum. Tamamiyle uydurma.
Araba kasa değiştirecek de ön göstergeler değişmeyecek :D
Son fotoğraflarda teybin üzerinde de audi yazıyor sanırım

Geri
Üst Alt