Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni ibizalara kol dayama uygun fiyat buldum.

Satıcının diğer ürünlerine bak yada mesaj at dostum adamda mevcut merak etme :)
Yalnız emr dostum ben bunu kuramadım :) Adam şimdi bi dosya hazırlıyo kurulumla ilgili bana yardımcı olsana kolçağın altına takılan kısmı taktım 4 vida yerinden vidaladım ince olan vidalarla şimdi geriye 4 kalın vida + 2 uzunca aparat kaldı onları ne şekilde nereye takacam orta konsolda bir yerimi delmek gerekiyor açıklarsan memnun olurum dostum

Bende orjinal kol dayama mevcut ama bağlanma yerlerinden kırıldı ve kapak kısmı çoğunlukla oynuyor :) Sırf kapak satmıyorlar yenisinede gerçekten gerek varmı okadar masraf yapmaya ??? hiç olmasada kol büyük bir boşlukta.. Kaldıki naorjinal bi üründe taktırmak istemiyor insan ne olacağı belli diil şimdik ne yapmak gerek :D

bende az önce eft yaptım tel yok bişey yok nasıl ulaşıcam

emre nasıl termin edebiliriz yardımcı olurmusun işten fırsat bulup gitmem zor getirme şansları warmı acaba

Geri
Üst Alt