Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni ibizalara kol dayama uygun fiyat buldum.

Şimdi düz mantık yürütelim.. Uzun süreli kullanım demişsin... Eğer verdiği fayda aynı ise ve takılıp sökülmesi kolay ise aracı kullanacağın süre içinde (40x7=280) 7 kez değiştirmelisinki orjinali gibi fayda sağlamış olsun süre anlamında... Hiç sanmıyorum o kadar dandik bişi olduğunu ortalama bir araç sahibi aracını 6 yıl kullanıyor desek maksimum 2 bilemedin 3 defa değiştirir ve sonuç olarak 200 tl kar... :) Yeni alacak arabasınada rahatlıkla bundan taktırır... :) Bence 300 tl vermektense 40 tl vermek ölüsüne bile değer.... :)

hocam benımde bi iki sorum olucak:D :D eğer senın mantıktan gidersek tarık haklısın dediklerim çok doğru ;)

Arkadaşlar ben Aksaray'dan almıştım tahminen 6 ay önce yukarıdaki resimdeki ürünün aynısı.Bu fiyat için çok şey beklemeyin.
Lakinnnn ;ben şöyle yaptım ürünü komple söktüm her noktasını ve ses yapacak vs vs yerlerini silikonla-japonla fena şekilde sağlamlaştırdım sonra karbonla belirli yerlerini güzelleştirdim ayaklarınıda kendim orta konsola delikler delerek ve büyük somunlu vidalarla tutturdum.Sonuçmu sağlam oldu ve ses yapmıyor ama ciddi anlamda uzun süre kullanacaksanız kesin uğraşmanız şart.Ben memnunum hatta üzerine vücut ağırlığımıda versem herhangibir çatlama ses olmuyor.Ama el becerisi ve ölçüp biçmek gerçekten uğraş istiyor.

Herkese kolay gelsin:)

xx

Arkadaslar kusura bakmayın bıraz yogundum ewet urun o we elden teslım aldım ürünu hıc bır sıkıntı yok montajınıda ben yaptım görüntüsü o resmdekının aynısı bende korkmustum bu fıyata bu resımdekı ürün gelmez dıye ama aynen bu ürün cok da hos bırgörüntü kattı araca ve cok daha fazla zewk alıyorum aracımdan suan

Ben ürünü eldem teslım almıstım hatta yanında bana cd lik bile hediye ettiler arkadaslar hızmette cok ıyı ıstedıgınız yere kadar getiriyorlar.

hmm güzel ürünmüş .....yanlız delme işlemi aracın orjinaline bi zarar teşkl edermi sonradan çıkarsat ürünü?????????:confused::confused::confused::confused::confused::(

Delme konusunda bı sıkıntın olmasın bende o konuda hassasım zaten görünen bır yere montaj uygulanmıyo sorunsuz ve estetik bır calısma çıkıyo meydana

almayı dusunen arkadaslar pazarlık yapsınlar ve bırkac hedıye ıstesınler basarılı olursunuz. :)

:) iyiymiş ya önceden bende görmüştüm bu ürünü. Nasıl takıyorsunuz döşeme kaldirma vidalama ne bileyim herhangi bir işlem varmi? Sokete takmak kadar da kolay olmadigini tahmin ediyorum :) Aldigimiz kisiler takarmi acaba?

abi bende çekiniyordum acaba aracın dösemesı fıln kalkıyomu die ama denek ıstedım sipariş verdim ve geldi sonra kendim montajını yaptım 4 adet vidayla montajını yapıyorsunuz ki zaten aldıgınız yer size montaj ıcın gereklı olan vidaları koyu renkte werıyor ve görmuyosunuz bıle montaj yerını cunku yerı cok alltrafta kalıyor.ben kullanıyorum suan cokta zewklı bır sürüs saglıyo şiddetle tavsiye ederim.

arkadaşlar bu eryada kampanya varmış 360 tl ye veriyorlarmış kol dayamayı gidecek alacak olan varsa ben de almak istiyorum dışarıya göndermiyorlarmış

Geri
Üst Alt