Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni ibiza airbag

yeni kasa olan arkadaşlar rica etsem foto çekip atabilirler mi güya leonlarda da yazmıyormuş aslı var ise bu konu benim için önemli daha 1900 km olan aracımdan bu sebep yüzünden soğumak ve firmayı mahkemeye vermek üzereyim o nedenle 2017 yeni kasa olan arkadaşlar bana foto çekip atabilirler ise bende elimde doneler ile firmaya baskı kurabilirim

Yukarıda da yazdım. Gene sorayım koltuklarınızın yan tarafında airbag yazmıyor mu ?
Seat sitesinde 3 hava yastığında bahsetmiş.
Yolcu- sürücü ve perde hava yastıkları diye.
Direksiyon ve sürücü zaten var. Eğer koltukların yanlarında da varsa bir sıkıntı yok.

Capture.PNG
Yukarıda da yazdım. Gene sorayım koltuklarınızın yan tarafında airbag yazmıyor mu ?
Seat sitesinde 3 hava yastığında bahsetmiş.
Yolcu- sürücü ve perde hava yastıkları diye.
Direksiyon ve sürücü zaten var. Eğer koltukların yanlarında da varsa bir sıkıntı yok.
hocam seat sitesinde 6 hava yastığından bahsediyor konununda başında eklediğim fotoğrafda da dikkat ederseniz şöför direği haricinde heryerde yazıyor üretim sırasında unutma vs olacağını sanmıyorum airbag yoksa yazıda yoktur düz mantık doğru mu ?
[doublepost=1517216615,1517216545][/doublepost]
Selamlar

Fotoğraflarınızı gördüm.Benim sol şöför direğinde airbag yazısı var.Sizin gibi boş değil orası.Airbag i unutacaklarını sanmıyorum.Sadece yanlış plastik parça takmış olabilirler ama bence siz servise gösterin.
sizinki yeni kasa dimi ?

Ekli dosyayı görüntüle 16440
hocam seat sitesinde 6 hava yastığından bahsediyor konununda başında eklediğim fotoğrafda da dikkat ederseniz şöför direği haricinde heryerde yazıyor üretim sırasında unutma vs olacağını sanmıyorum airbag yoksa yazıda yoktur düz mantık doğru mu ?
sizinki yeni kasa dimi ?
Ekli dosyayı görüntüle 16440
sizinki yeni kasa dimi ?

Recep hocam, aynen doğru diyorsun...
Şimdi senin attığın fotoğraftan sonra şu linki : Reference | SEAT dikkatlice okuyunca 6 hava yastığı var diyor. Reference ya da style paketi de farketmiyor. Yeni ibizacılar cevap verirse konu anlaşılır gibi..

öğle arasında istanbul anadolu yakasındaki bir bayiye gittim 3 farklı araca baktım baz modelden dolu modele hepsinde şöför tarafındaki direkte yazı var ya benimkinde yazı olmayan direk kullandılar yada hakikaten airbag yok seat genel merkezine yurtdışına mail attım konu ile alakalı henüz dönen olmadı maslak seat dan da cumartesiye randevu aldım bakacaklar bakalım ne çıkacak

Şimdi yardımcı olsun diye çektim fotoğrafı. Her iki emniyet kemerinin üzerinde var. Her iki koltuğun yanlarında da var.

Ben de yeni ibiza sahibiyim. Bende yazı mevcut.

Dogus otoya sordunuz mu? Ben ne zaman seat musteri hizmetlerini ne zaman arasam akabinde dogus oto degerlendirme icin ariyor?

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.
Satın aldığım bayanı aradım diyorki hepsinde böyleymiş fabrikadan böyle çıkıyormuş sonra dedim gittim baktım bayiye hepsinde var ozaman cumartesi gelin baktıralım dediler sizlerin tavsiyesi nedir bu konuda ben bu aracı bu şekilde kabul etmek istemiyorum yönlendirmelerinizi bekliyorum

Satın aldığım bayanı aradım diyorki hepsinde böyleymiş fabrikadan böyle çıkıyormuş sonra dedim gittim baktım bayiye hepsinde var ozaman cumartesi gelin baktıralım dediler sizlerin tavsiyesi nedir bu konuda ben bu aracı bu şekilde kabul etmek istemiyorum yönlendirmelerinizi bekliyorum
Bence bırakın servise baksınlar, hatta sizde orada olun ve gözünüzle görün. Konuyla ilgili şikayet /iş talebi muhakkak oluşturun. Ardından baktınız airbag var sadece yazı yoksa , çözüm bulsunlar ve oraya etiket koysunlar. Sizde bunu çok problem etmeyin. Ama konuyla ilgili doğuş otoya sikayetinizi nasıl kontrol yapıldığını nasıl büyük bir hata olduğunu anlatmaya çalışın.
Gelelim daha aksi bir duruma. Airbag çıkmaz sa, arabayı servise bırakın ve araç değişimi için iş talebi oluşturun. Kesinlikle aracı oradan almayın. Size ayıplı bir mal satılmış olacak. Ve bu hata büyük bir durum. Orada muhakkak airbag olmadığına dair yazı alın.hatta fotoğraf video çekin. O zaman görün ki size ibizayi bırak ateca bile verirler. Sonuçta bir ampül den bahsetmiyoruz
. airbag yokk...inşallah vardır da sıkıntı olmaz.

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Geri
Üst Alt