Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni ibiza airbag

yeni seatcı

Kayıtlı Üye
Merhaba benim aracımda şöför tarafındaki direkte airbag yazısı yok bu acaba o kısımda airbag olmadığının bir göstergesi mi yoksa üretim hatası mı ? bu konuda yeni ibiza sahibi arkadaşlar kendi araçlarında gerekli kontrolleri yapıp bilgilendirme yapabilirler mi buraya foto vs ekleyebilirler mi ?

airbag.jpg

Selamlar

Fotoğraflarınızı gördüm.Benim sol şöför direğinde airbag yazısı var.Sizin gibi boş değil orası.Airbag i unutacaklarını sanmıyorum.Sadece yanlış plastik parça takmış olabilirler ama bence siz servise gösterin.

Aracınız Style paketse yazması gerekir. Benim aracımda da yazıyor

Perde hava yastıkları direk de değilde koltuklarda oluyor diye biliyorum.
Koltuklarınız da yok mu airbag yazısı ?
[doublepost=1517206682,1517206626][/doublepost]Mesajları aynı anda yazmışız sorumu geri alıyorum :)
koltuklarda bulunan perde hava yastıkları... Sorun yok demek ki sizin araçta da ....

Perde hava yastıkları direk de değilde koltuklarda oluyor diye biliyorum.
Koltuklarınız da yok mu airbag yazısı ?
[doublepost=1517206682,1517206626][/doublepost]Mesajları aynı anda yazmışız sorumu geri alıyorum :)
koltuklarda bulunan perde hava yastıkları... Sorun yok demek ki sizin araçta da ....
Ben de koltuklardakini yan, direkte yazanlari da perde oldugunu biliyordum..

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

Kitapciktan ilgili yeri gonderdim arkadaslar
75e3fdc593b350682ed042c07a88d0e7.jpg

Bu mesaj SCW - SeatClubWorld mobil uygulaması ile gönderilmiştir.

yeni kasa olan arkadaşlar rica etsem foto çekip atabilirler mi güya leonlarda da yazmıyormuş aslı var ise bu konu benim için önemli daha 1900 km olan aracımdan bu sebep yüzünden soğumak ve firmayı mahkemeye vermek üzereyim o nedenle 2017 yeni kasa olan arkadaşlar bana foto çekip atabilirler ise bende elimde doneler ile firmaya baskı kurabilirim

Geri
Üst Alt