Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni hyundai i30

polo comfortline dizel dsg bile 47.000 tl şaka gibi ya

[h=6]ford fiesta titanium TDCİ 45.500 buda saka gibi
[/h]

56.000 buyuk para gibi gozukuyor ama daha düşük segmentteki arabalar bile bu fiyattaysa bence i30 sudan ucuz

Serkan bence KIA Ceed e bak, ben içine oturdum malzeme kalitesi oldukça iyi, güçlü bir dizel motoru var, standartları yüksek, tasarım hoş ve şık. Fiyat 49-50000 TL.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Serkan bence KIA Ceed e bak, ben içine oturdum malzeme kalitesi oldukça iyi, güçlü bir dizel motoru var, standartları yüksek, tasarım hoş ve şık. Fiyat 49-50000 TL.

Bende yeni ceed e bak derim. Benimde cok hosuma gitti

ceed guzel araç hyundai i30 ile ceed arasındaki ilişki leon-golf gibi aynı motor özellikler aynı birebir. i30 elektirikli koltuk fazlığı var özellik olarak.

ceed dizel otomatik cam tavan 58.500 tl fiyat aldım...

kia ceed leon golfe pek uymuyor bence oturuşu bile dandik arkadaşlar ya....malzeme kalitesi belki benzer ama i 30 kendini aşmış...

E o zaman ne dmek gerek, "hayırlı olsun" ;)

Geri
Üst Alt