Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni hyundai i30

Önceleri Hyundai tercih edilmesinin sebebi ucuz olmasıydı. Araçları alan kişiler de zaten aracın kalitesini bile bile alırlardı, adamın bütçesi ona yetiyordu. İkinci el iyi araç almaktansa, sıfır vasat araba almayı tercih ediyorlardı. Ama 56.000tl gerçekten çok para. O limitlere çıktıktan sonra neler alınmaz ki...

56bin iyi paraymış. Maalesef Türkiye şartlarında erkek evlat olan ve olacak araçlardan bir tanesi aynen Volvo'da olduğu gibi.

ben kendi adıma o fiyatı bir i30 için wermezdim. hayırlısı olsun abi

gaörünüş olarak hoşuma gidiyor yeni i30 lar ama ne kullandım nede içine bindiğim için fikrim yok ...

abicim toyotaya bir baksanız herseyi olupta sağlam olmayan bir hyundai dense orta halli bir toyotayı tercih ederdim hersey olsun diyorsan AVEO alın hem bütün donanımlar var hemde üzerine para bile kalır.2. araba alırsınız.

goruntusunu cok begenıyorum :)

valla ben leonu 35.000 tl ye sunrooflu sifir almistim o paraya alinabilecek en saglam en guzel arabaydi ama simdi 35.000 tlye araba yok tekrar leonda almak istemiyorum limitim 55-60 arasi alinacak baska ne varki lutfen bana golf demeyin hic sevmedigim ve verilen parayi gram haketmeyecek bir araba ...gecen gun bi golf hesaplattirdim higline sunroof dsg falan filan 81.900 tl bu ne yaaa bide 4 ay aracin gelmesini beklicem ...bugun fluance bile 52.000 istenirken i30 a 56.000 cok demem ben..bir dusunebilecegim focus var onunda yeni kasasini pek sevemedim..

Serkan maalesef devletimiz 2,0 motor ötvsını arttırınca 2,0 lerin fıyatları 100 bın üzerine cıktı.Firmalarda 1,6 da ıstedıklerı gıbı at kosturur oldular.Golf ne olursa olsun bu parayı hak etmez.

60 bın butce varsa ıkıcı el dızel otomatık ınsıgnıa -astra bulunabılır.Istersen c5 de bakabılırsın.

ben olsam bu paraya s-line bi a3 alırdım km düşük

ben ayda 7-8 bin km yol yapiyorum onun icin kesinlikle dizel dusunuyorum..ama dikkat ettim genel olarak hyundai markasina bi antipati var ama bence arabayi gormeden test etmeden bu kadar emin konusmayin..bence hyundai artik kendini epeyce gelistirmis..tam 10 gundur tum forum ve yorum sitelerini okudum test edenlerden bir tanesi bile araba icin kotu konusmuyor hatta fordclub yoneticileri test etmisler bir bolumu focustan daha iyi oldugu iddia etmis.toyota clubte test etmis kesinlikle auristen iyi oldugunu soyluyorlar bu yorumlari yazanlar focus ve auris sahipleri bende eski bir leon kullanicisi olarak soyluyorum konfor yol tutus fren donanim her yonuyle leondan iki gomlek ustun arkadaslar..

ama 56.000 verilirmi diyeceksiniz bence verilir.

Geri
Üst Alt