Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Astra mı, Yoksa Leon'mu?

hayırlı olsun kazasız belasız kullanın.. kullandıkça alışırsınız ısınırsınız.. güle güle kullanın..

Merhaba arkadaşlar. Araç alma arefesinde biri olarak uzun süren araştırmalarım sonucunda iki araç arasında kararsız kaldım. Yeni Astra 1.3 CDTI Enjoy Plus Paket ve Seat Leon 1.6 TDI CR Style. Yeni astra donanım olarak Seat'tan çok fazla artıları var. Kasanın yeni çıkmasıda artı bir değer. Ama ikinci el değerinin düşük olduğu söyleniyor, o da dezavantajı. Leon ise donaım olarak oldukça geride kalıyor, astra'ya göre, ayrıca 1-2 sene sonra kasanın değişecek olması ayrı bir olumsuz yönü. Ama Leon'un ikinci el değeri daha yüksek, Astra'ya göre. Siz olsanız ne alırdınız, benimle paylaşır mısınız?

2 arabada arkdaslarım da var astra alırsan 1.4 140hp astra cosmo al derım dızel den pek verım bekleme 0-100km aralıgı 15 sn cok buyuk bı deger bence LEON :) ama full alrıım dıyosan astra cosmo + navıgasyon + sunroof al derım 55 bın tl cıvarını buluyor

çok teşekkür ederim bilgiler için, kafamdaki astrayla ilgili soru işaretleri iyice netleşmiş oldu böylece,
Sizin için de hayırlısı olsun, kazasız belasız kullandıktan sonra daha iyisi nasip olur inşallah

Daha önceki aracım astra h idi. Şöyle söyleyim düşmanıma bile tavsiye etmem...

Arkadaşlar uzun araştırmalarım neticesinde astra almaya karar verdim ve de aldım. Alalı yaklaşık 1.5 ay oluyoır. Aracın motoru ile ilgili sizlerin belirttiğiniz handikapların hepsini yaşıyorum şu anda. İlk kalkışlarda hızlanma problemi yaşıyorum, turbo hemen devrye girmiyor. Belirli bir devirden sonra turbo devreye giriyor, o zamana kadar da epey bir zaman geçmiş oluyor. Servis olarak Opel'in servisini çok beğenmedim, daha önceki seat leon aracımı götürdüğüm ww servisi kat kat daha iyi idi. Ayrıca aracın kaliteside seat leon'a göre daha vasat buldum. Aracım yaklaşık 3000 km'de ve araçtan ses gelmeye başladı. Bu konuyu açan kişi olarak, konu başlığına verilecek cevabı sanırım buldum. Seat Leon... :))
Herkese katkılarından dolayı teşekkür ederim, saygılarımla
Oncelıkle olayı objektıf bır sekılde ele aldıgın ıcın sana tesekkur edıyorum cunkı kolay kolay kımse yogurdum eksı demez.Alınmıs alınmıstır herzaman ıcın astrayı kullan leonun yenı kasası gelınce ısınede gelırse leona gecersın yada bır suru kasa degıstırecek guzel araclar var onları beklersın.Hayırlı ugurlu olsun yenı aracın

Arkadaşlar iyi dilekleriniz için çok teşekkür ediyorum, umarım hepimiz özen gösterdiğimiz araçlarımız ile kazasız belasız günler geçiririz. :)

güle güle kullanın aracınızı kazasız belasız :)

Geri
Üst Alt