Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Astra mı, Yoksa Leon'mu?

:D:D

Buarada Doğuş oto kur sabitlemeyi kaldıracakmış diye bir duyum aldım

bence ikisi de değil, marta kadar bekle focusları gör o zaman karar ver.

yeni focus güzel olucak bence. geçen c-max i inceledim es este. iç tasarım çakma kore japon tasarımı en uyuz olduğum olaydır hadi leonunkini de sevmem çok fazla ama en azındna özgün ve kullanışlı yani ergonomik arkadaş çakma makma değil.

ama c-max in direksiyonunda öyle tatlı bir deri kullanmışlarki onun fetişi olurum şerefsizim yumuşacık 18 lik hatun gibi :D

dötünü kaldıramayan 1.3 le 1.6 tdi yi kıyaslarkenmi yada dsg ile dandik opel otomatiklerini :D eskisi hiç yürümüyordu bu kasa 150 kg kadar daha ağır hatırlatırım.

ayrıca birde şu noktaya dikkat çekerim. golf 6 çıktı zibil gibi satıdı halen satılıyor aylarca sıra veriyor insanlar yeri geiyor 6 ay bekliyor istediği gibi golf olsn diye. astra çıkalı seneyi geçti nerdeyse ortalıkta kaç tane son kasa astra var :) numuneik istisnai 3 5 araç. koca eskişehirde yüzlerce golf 6 satıldı sağa bak golf sola bak golf iki yılda.

caddelerde aylarca gördüğüm tek son kasa astra opelin test arabasıydı :)

hepsini geçtim eskişehirde seat bayisi yok son kasa astradan fazla leon var :D

VW fanatikliği kokuyor bu mesaj..

1.6TDI hantal diyen benmiydim?:D

hantal var hanta var olm :D senle hiç 1.3 cdti kullanmadık dimi bu gelişinde kullanalım bi opel bayisine dayanıp :D

Tercih meselesi isteyen 1.3CDTI'ı alır, aynı arabada 140hp 180hp motorlarda var hantal olmayan:eek:key:

evet aynı arabada gti lar falanda var dandik ruhsuz arabalar :D

sen nerenden kalktın bugün dikinemi uyudun :D orada biz dizelleri kıyaslıoz opel 1.7 cdti ı getirmiyo getirse zaten belkim golf r parası falan isterler nelerine sonra demi :D

evet aynı arabada gti lar falanda var dandik ruhsuz arabalar :D

sen nerenden kalktın bugün dikinemi uyudun :D orada biz dizelleri kıyaslıoz opel 1.7 cdti ı getirmiyo getirse zaten belkim golf r parası falan isterler nelerine sonra demi :D

Birde Opel Astra VXR gerçeği var 240hp 320Nm

şu senin kanka ceremi nin sola gitmek istiyorsan güzel bir özellik dediği direksiyonu bırakıp gaz verince arabanın soa gitmesi oayına sahip olan gerçekmi :D

ya geç vw grubunu daha volvo var ford var bilmem neler var opele gelene kadar.

Geri
Üst Alt