Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Aracımız 5F Leon 1.6 TDI DSG İle Devam

Bugün hava güneşli olunca aracı yıkayıp ilk boya korumamızı yaptık. Kullandığım ürün toplu halde alıp paylaştığımız ürün olan Meguiar's Hi Tech Yellow Wax. Fazla uğraşmadan tek kat ped ile uyguladım. Çok güzel oldu yine, aracın üzerine sinek böcek konsa kayar gider sanki :D
Arka taraf ışık olunca fotoğraflar karanlık çıktı, bu yüzden fotoğraf üzerinde küçük bir ışık ayarı yaptım:
jbhf.jpg

vzeg.jpg

kn6w.jpg

Aracın Hayırlı olsun. Güle güle kullan kardeşim.

Kardesim bu surum11den surum12den biraz bahsedebilirmisin?anlamadim kablo ile surum 12 olms falan yardimci olursan sevinirim

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Yaptığım ikinci dokunuş:

Arka tavan aydınlatması ile birlikte

Daha yakından:

Aracınız tekrardan hayırlı olsun.

Fotoda bagajda iç kısımda sağda ve solda sabitleme kancaları mevcut. Bilirsiniz bunlardan önceki kasa Leonda yok. Bu parçaları eski kasa Leon'a yaptırabilir miyiz? ya da farklı bir çözüm önerisi olabilir mi?

Kardesim bu surum11den surum12den biraz bahsedebilirmisin?anlamadim kablo ile surum 12 olms falan yardimci olursan sevinirim

Bahsettiğim vag-com kablosu sürümleri. Araçla ilgili bir sürüm değil. 11.11.3 sürüm kablo ile yeni leonda bir çok özellik açılamıyor. Yeni Leon'a müdahele için vag.com kablosunun sürümü en az 12.10.. sürümü olmalı

Aracınız tekrardan hayırlı olsun.

Fotoda bagajda iç kısımda sağda ve solda sabitleme kancaları mevcut. Bilirsiniz bunlardan önceki kasa Leonda yok. Bu parçaları eski kasa Leon'a yaptırabilir miyiz? ya da farklı bir çözüm önerisi olabilir mi?
Teşekkür ederim,
Evet önceki kasa benim Leonda da yoktu sabitleme kancaları pek işime yaramasada. Aslında bazen sert dönüşlerde bagajda bir şeylerin sağa sola gitmesi tedirgin ediyor, file alıp sabitlemek iyi olurdu. Sanıyorum ki bu sabitleme noktaları kaporta aksamına sabit parçalardır.
Kaynak yaptırıp halı arkasına gizleyebilirsiniz sanırım, pek orjinal bir şey olmaz tabi o haliyle.

Hocam güle güle kullan, Allah kaza bela vermesin. Çok şık olmuş araç. Jantlar süper olmuş özellikle, güzel tercih =)
Ufak bir tavsiye/hatırlatma: Lastik havalarını bir kontrol et bence =D

Geri
Üst Alt