Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yeni Aracımız 5F Leon 1.6 TDI DSG İle Devam

Valla hoca bende APP alsammı almasammı diye düşünürken bir sürü alacaklarım var plakayada para vermeyelim dedim :D
Plakaları monte etmedim hala camda geziyordum. Geçen senede öyle yapıp plakaları kendim kalınlaştırmıştım.
Bugünde bir tanesine zaman ayırıp komple kağıt bant ile kaplayıp sadece harf ve rakamların olduğu yeri daha kalın şekilde maket pıçağı ile kestim siyah sprey ile boyadım :D Biraz fazla kalın yaptım gibi diğerini daha ince yapacam, paylaşırım onuda :)

Senin her işin el emeği göz nuru aga. En güzeli o :) İsteyen olursa aklında bulunsun madem :D

Abicigm aracin oncelikle hayirli olsun allah kaza bela vermesn bende 2011 model leon var satacm bugun ve ayni senn paketteki leonu alacam sen ne kadara aldn bana 65 bin fiyat vedi mersn kavi bide bu medya olayini cozemedim 5" mi 5.8" arasnda opsiyon farkmi var yardmci olursaniz sevnrim birde ben cagda okuyorum adanaya yaniniza gelsem araci aldiktan snra hem tanismis oluruz hemde kabloyla kapali olan ozellkleri acma sansizmiz var mi ?

Abicigm aracin oncelikle hayirli olsun allah kaza bela vermesn bende 2011 model leon var satacm bugun ve ayni senn paketteki leonu alacam sen ne kadara aldn bana 65 bin fiyat vedi mersn kavi bide bu medya olayini cozemedim 5" mi 5.8" arasnda opsiyon farkmi var yardmci olursaniz sevnrim birde ben cagda okuyorum adanaya yaniniza gelsem araci aldiktan snra hem tanismis oluruz hemde kabloyla kapali olan ozellkleri acma sansizmiz var mi ?
kardeşim inşallah gönlündekine sahip olursun. ama kurallarımız gereği seni üyelerimiz bölümünden kısaca tanımak isteriz...

Abi tanitacmda ben bu ayfondan giriyom yazilar yok sadece genel basliklar ornegn seat falan cikiyor baska bse okuyamiyorum bi 5F in yerini biliyorum ezbere giriyorum onada

Aynen söylenildiği gibi kendini site kuralları gereği tanıtman gerekiyor.
Öncelikle teşekkür ederim iyi dileğin için. Tamamı ile aynı pakette ise fiyat çok iyi çünkü 67.350TL yapıyor bu fiyatlarda ki Kavilerin o derece indirim yapacağına hiç inanasım gelmiyor. Ben kaviden almak yerine Antalya Başarandan aldım, teslimat Adanadan oldu. Sana tavsiyem başka bayileride araştır, hatta Başarandan Ercan ile görüş benden bahset. İndirim oranı bellidir bir miktar yapacaktır. Benim indirim oranı biraz şaibeli çünkü ben ÖTVsiz aldım aracı. Adanaya geldiğin her daim iletişime geçebilirsin, her konuda yardımcı olurum mutlaka.

- - - Mesaj Birleştirildi - - -

Bunlarda kendi çapımda yaptığım plaka kalınlaştırma işlemi, kendi APP plakanı kendin yap projesi :D
Arka plaka siyah çerçeveli, ön çerçevesiz. Çerçeveyi silmek için selülozik tiner kullanıyoruz.
Plakayı komple kağıt bant ile kaplayıp, harflerin olduğu yeri istediğim kalınlıkta maket bıçağı ile kesip kendime epeyce işgence ettikten sonra siyah sprey boya ile komple boyadım.
Hala plakaları yapıştıramadım, camda duruyor.

Fırat abi ötv siz nasil aldin abi onun şartı nedir ??

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Anladim abicim gecmis olsun babaneye ellerinden öperim

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yaptığım ikinci dokunuş:
Bagaj dahil iç aydınlatmaların tamamını beyaz LED ile değiştirdim. Elimde dipsiz LED ampül kalmadı sofidlerden epeyce var. Yeni sipariş verdim almak isteyenler bana ulaşabilirler piyasadan daha ucuza maal edersiniz :) Ayak aydınlatmalar için kırmızı LED deneyeceğim birde bakalım nasıl olacak.
Burda ayak aydınlatmaların biri sarı biri beyaz:

Arka tavan aydınlatması ile birlikte

Daha yakından:

YPS plastikten aldığım bagaj havuzu ve yine yurt dışından getirttiğim kaliper kapakları, müsait bir zamanda onlarıda monte ederim.

Geri
Üst Alt