Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni araç alıcam lütfen yardım edin..

takarız bi 19 jant,,,3,5 yay....beyaz passat,camlar film...ne baba arabası kardeşim...alman ;)

mert valla biliyosun sizin oraya da geldim honda ve 308 için ikisi arasında civic e karar vermiştik ama aynı paraya passat alabiliyorum, gerçekten passaat iyi bir seçim kafamdaki tek soru işareti passat baba arabası be abi 27 yaş için çok mu ağır olur diyorum :)

---------- Post added at 01:29 ---------- Previous post was at 01:28 ----------

valla insignia çok farklı emre yaa vecra ile kıyas kabul etmez

ben vectradan çok daha başarısız bir araç olduğunu düşünüyorum.. tipi güzel olabilir. ama eski vectranın sunduğu kullanışlılık ferahlık ve konfora yaklaşamıyor bile.

---------- Post added at 01:32 ---------- Previous post was at 01:32 ----------

takarız bi 19 jant,,,3,5 yay....beyaz passat,camlar film...ne baba arabası kardeşim...alman ;)

beyaz + sunroof olsn ama:D

laguna bak derım bıde :D 1.5 dci rahat ucuz bakımları ucuz az yakıyor vergısı az bı chıp takıyorsun 2.0 dci lısını bıle gecıyor daha neolsun bence bı bak renault dıye bınmem etmem deme ben tiguani alırken vaz gecip aldım aynı gün insignia ile karsılastırdım eledım passat kullanıcısıyım aynı zamanda passsata tercıh ederım fıyat performans acısından bence ıdeal.. ben bılmem benzının 3.5 lıraya yaklastıgı donemde 1.6 agır kasalı bı arac almak gereksız

laguna bak derım bıde :D 1.5 dci rahat ucuz bakımları ucuz az yakıyor vergısı az bı chıp takıyorsun 2.0 dci lısını bıle gecıyor daha neolsun bence bı bak renault dıye bınmem etmem deme ben tiguani alırken vaz gecip aldım aynı gün insignia ile karsılastırdım eledım passat kullanıcısıyım aynı zamanda passsata tercıh ederım fıyat performans acısından bence ıdeal.. ben bılmem benzının 3.5 lıraya yaklastıgı donemde 1.6 agır kasalı bı arac almak gereksız

lpg takılacakmış murat :) o durumda senin arabayla aynı yakar.

http://www.sahibinden.com/sahibinden_satilik-10WQQaXQQ17054630WQQpXQQdisplayitem bakın burdan xenondan tut camtavanakoltukısıtmaya hersey var 40 a kadarda cekılebılır fıyatı

---------- Post added at 01:41 ---------- Previous post was at 01:39 ----------

lpg takılacakmış murat :) o durumda senin arabayla aynı yakar.

onu bılmem .. lpg kullanmayacagım bısedırkarsıda oldugum bıse... ama en basta yapılan 2bınlıralık yatırım var lpg motoru bıtırıor en once katalıtıgı tıkıyor .... kapalı yerlere gırmesı yasak

C5 1.6 hdi güzel seçim olur. Konforlu ferah ve az yakan bir araba. Tipi de güzel.

Bir tane de civic sedan otm. Vitesi filan başarılı güzel bir araba performanslı da ama fazla benzin yakar.

Birisi diğerinin yaptıgı fazla yakıt sarfiyatını dengeler ama işte :)

http://www.sahibinden.com/sahibinden_satilik-10WQQaXQQ17054630WQQpXQQdisplayitem bakın burdan xenondan tut camtavanakoltukısıtmaya hersey var 40 a kadarda cekılebılır fıyatı

---------- Post added at 01:41 ---------- Previous post was at 01:39 ----------

onu bılmem .. lpg kullanmayacagım bısedırkarsıda oldugum bıse... ama en basta yapılan 2bınlıralık yatırım var lpg motoru bıtırıor en once katalıtıgı tıkıyor .... kapalı yerlere gırmesı yasak

yaa yanlış anlama eminim güzel arabadır ama eski bir dci megane 2 kullanıcısı olarak tamam çok az yakıyor ama reno altından araba yapsa almam bir daha.. ford reno ve fiat değince tüğlerim diken diken oluyor :D

yaa yanlış anlama eminim güzel arabadır ama eski bir dci megane 2 kullanıcısı olarak tamam çok az yakıyor ama reno altından araba yapsa almam bir daha.. ford reno ve fiat değince tüğlerim diken diken oluyor :D

pekı ozaman c5 1.6 hdi derım :D artık dızelden baska arabaya bınılmez bınmemde:D normal benzınlıye gorede performanslı oluyor

Seçeneklerinin içinden bana en mantıklısı C5 geldi..

Geri
Üst Alt