Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

yeni araç alıcam lütfen yardım edin..

ya o kadar kararsızım ki 1 haftadır burda yazılanların hepsini düşündüm. az kaldı civic alıyordum sonra passatı gördüm civicten vazgeçtim sonra ikinci eller çok cazip geldi.. yarın iyi yada kötü bir karar vermem lazım..

kararsızlık en kötüsü. nasıl bir iş için gerekiyor aslnda bunu belirtebilirsen. yani atıyorum %80 şehir dışı diyorsan tartışmaısz passat+lpg derim. trendline pasast şuan eski leon stylence dan bile daha dolu bir donanımda araç olmuş.

birde bu listeye bence temiz 2,0 TDİ jetta yada octavia dahil edebilirsin.

yada başka seçenek. çok daha ucuza 1,6 leon + lpg. :)

lpg şart değil diyorsan da tsi leonda olabilir. ben tsi passttan çok memnunum. zorlamadığın srüece katalog verilerinin bile altına indiğim oluyor ki bizim araçta ağırlıklı şehirler arası biniliyor. 5- 6 lt arası benzin yakar. yaklaşık 19 20 kuruş şehirler arası. lpgde illaki daha az yakacaktır ama yolda seni tatmin etmeside sıkıntı olur.

ayrıca civicte alsan 308 de alsan benzinli olacaksa bu değerin altında yakaamzsn.

---------- Post added at 00:58 ---------- Previous post was at 00:52 ----------

Yeni Focus Titanium 5K 1.6 109PS TDCi 46.225,00 TL 42.120,00 TL 41.210,00 TL

407 dizel focustan fazlasını sunmuyor 47000 lira olmş. ikiside aynı motora sahip. bu iksiinin arasından dizelde focus derim.

ikinci el ise. 1,9 150 bg dizel vectra c. manuel vites temiz bir model 40 -50 arası bulunabilir.

birde geçenlerde aynı motorlu bir saab 9-3 vardı.

kararsızlık en kötüsü. nasıl bir iş için gerekiyor aslnda bunu belirtebilirsen. yani atıyorum %80 şehir dışı diyorsan tartışmaısz passat+lpg derim. trendline pasast şuan eski leon stylence dan bile daha dolu bir donanımda araç olmuş.

birde bu listeye bence temiz 2,0 TDİ jetta yada octavia dahil edebilirsin.

yada başka seçenek. çok daha ucuza 1,6 leon + lpg. :)

lpg şart değil diyorsan da tsi leonda olabilir. ben tsi passttan çok memnunum. zorlamadığın srüece katalog verilerinin bile altına indiğim oluyor ki bizim araçta ağırlıklı şehirler arası biniliyor. 5- 6 lt arası benzin yakar. yaklaşık 19 20 kuruş şehirler arası. lpgde illaki daha az yakacaktır ama yolda seni tatmin etmeside sıkıntı olur.

ayrıca civicte alsan 308 de alsan benzinli olacaksa bu değerin altında yakaamzsn.

ya günlük ortalama 150 km yol yapacağız en az 15 günde birde şehirdışına çıkacağım.. açıkcası sıfır civic otomatik, sıfır passat ve ikinci el 18.000 km de bir C5 arasında kaldım

ya günlük ortalama 150 km yol yapacağız en az 15 günde birde şehirdışına çıkacağım.. açıkcası sıfır civic otomatik, sıfır passat ve ikinci el 18.000 km de bir C5 arasında kaldım

iki D segmenti arasından C segmentini çıakrtalım bence.
passatmı C5 mi dersen. c5 çok daha yumuşak süspansiyona sahip. ama passat yolda çok daha emniyetlidir. ben olsam psa ya güvenmem. 1,6 trendline da da sağlam donanım var. lpg de dert değil deniliyorsa alınır binilir. kullanım maliyetleri dizel c5 den daha düşük olacaktır.

ayrıca kasa eskidi değişcek falan derdine düşmeyin. daha yeni ufak kapsamlı makyaj gördü alet en az 2 sene bu şekilde gidecektir.

iki D segmenti arasından C segmentini çıakrtalım bence.
passatmı C5 mi dersen. c5 çok daha yumuşak süspansiyona sahip. ama passat yolda çok daha emniyetlidir. ben olsam psa ya güvenmem. 1,6 trendline da da sağlam donanım var. lpg de dert değil deniliyorsa alınır binilir. kullanım maliyetleri dizel c5 den daha düşük olacaktır.

ayrıca kasa eskidi değişcek falan derdine düşmeyin. daha yeni ufak kapsamlı makyaj gördü alet en az 2 sene bu şekilde gidecektir.

haklısın yaa.. en mantıklısı passat reşat altını gibi araba istediğin anda nakite çevrilebilir..

uzun yola çok gidip geliceksen civic den miden bulanır kardeşim...eski kasa benim eski aracım...mıcırlı bi yolda uzun yol yap...heryerinden ses gelmeye başlıyo...passat en iisi bunlar arasında hiç pişman olmazsn emin ol ;)

uzun yola çok gidip geliceksen civic den miden bulanır kardeşim...eski kasa benim eski aracım...mıcırlı bi yolda uzun yol yap...heryerinden ses gelmeye başlıyo...passat en iisi bunlar arasında hiç pişman olmazsn emin ol ;)

mert valla biliyosun sizin oraya da geldim honda ve 308 için ikisi arasında civic e karar vermiştik ama aynı paraya passat alabiliyorum, gerçekten passaat iyi bir seçim kafamdaki tek soru işareti passat baba arabası be abi 27 yaş için çok mu ağır olur diyorum :)

---------- Post added at 01:29 ---------- Previous post was at 01:28 ----------

ben olsam insignia yerine buna veririm :)

motor çok güzel 1,9 150 bg 310 nm tork olsa gerek.

valla insignia çok farklı emre yaa vecra ile kıyas kabul etmez

mert valla biliyosun sizin oraya da geldim honda ve 308 için ikisi arasında civic e karar vermiştik ama aynı paraya passat alabiliyorum, gerçekten passaat iyi bir seçim kafamdaki tek soru işareti passat baba arabası be abi 27 yaş için çok mu ağır olur diyorum :)

leon almadan önce peder 2,0 tdi passat highline yada c180 k alıp bizim tsi ı bana vermek istmişti. eğer sendeki durum bende olsa idi kesinlikle öyle yapardm. kabul etmeme sebebim öğrenci için fazla göze batması. bir iki kez okula gittiğmde profların bakışları bile değişmişti ve bunu hiç sevmem.

Geri
Üst Alt