Yazilim olaylariyla ilgili | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Yazilim olaylariyla ilgili

Emre34

Kayıtlı Üye
Arkadaslar bugun Dogus Ankara'yi arayip yazilim guncellemesi yaptirmak istedigimi soyledim. Adamlar model yilini cikis yilini falan sordular. En sonunda da siz buraya getirin araci, sisteme baglayacagiz eger VAG Online izin verirse guncelleme yapabiliriz. Aksi takdirde guncelleme yapmaya izin vermez sistem dedi. Bu bana biraz sacma geldi zira son donemlerde artan elektronik sikintilardan dolayi yazililm guncellemesi yapmam sart, fakat adamlar yapamayabiliriz gibisinden laflar soyledi. Bu konuda bilgisi olan var mi acaba?

Dogus yapmazsa baska yerde guncelleme yaptirma imkanimiz var mi?

kurtbil

Kayıtlı Üye
Arabaya son yuklenmıs versıyonun ustu bır versıyon varsa zaten guncelleme yapabılırler.Yok ıse zaten adamların yapabıleceklerı bır sey soz konusu degıl.Arabada herhangı bır arıza ıcın guncelleme yapılacak dıye bır kaide de yok zaten

Emre34

Kayıtlı Üye
Yazilimi guncellenmemis, 2010 model arac yazilimi 2011'de oldugumuza gore daha yeni bir yazilim olmasi gerekiyor. Zaten 2011 model araclarla arasindaki yazilim farki belli oluyor gostergelerde vs. Yani yeni bir yazilimin oldugu kesin, fakat bu adamlarin dedikleri kafami karistirdi.

igci_01

Kayıtlı Üye
Yazilimi guncellenmemis, 2010 model arac yazilimi 2011'de oldugumuza gore daha yeni bir yazilim olmasi gerekiyor. Zaten 2011 model araclarla arasindaki yazilim farki belli oluyor gostergelerde vs. Yani yeni bir yazilimin oldugu kesin, fakat bu adamlarin dedikleri kafami karistirdi.
valla emre seatta doğru düzgün eyeniz yazılım çıkmıyor ya seat sorunsuz araçlar çıkarıyor düzeltmeye gerek kalmıyor yada seat sallamıyor yada bizim servislere yazılım gelmiyor anlamadım ama 2008 eylülünden beri aynı yazılımı kullanıyor bile olailirim bakımlarda bana yazılımını yükledik yok bilmem ne diyen olmuyor sende de yoka şaşırma yani

vdtBocanegra

Kayıtlı Üye
şasi no dan söylüyorlar bakıp güncellemenin oluğ olmadıgını ücretsiz yapiyorlar.
kayadibi sponsorumuz arayip bilgi alabilirsin

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
ben istanbuldayken kayadibinde yaptılar aracımda %10 veri kaybı var dediler

ilkerbilim

Kayıtlı Üye
Şase numaranı sisteme girdikleri anda güncelleme olup olmadığı çıkacaktır. Xenondan kaynaklı sorunlar ise güncelleme fayda etmez.

fnasif

Kayıtlı Üye
Doğuş Balgat gitmeyeceğim servislerden birisidir, bendeki 2010 TSI eryada güncellendi ve çokda memnunum. İlk farkettiğiniz, göstergede vitese dair bilginin gösterilmesi.

REİS38

Kayıtlı Üye
vay be bizde kayseride servise gitsek güncelleme diye aval aval bakarlar valla :)

eneserol

Kayıtlı Üye
ya bu vites göstergesi benim 2010 model aracımda neden yok ne zaman servise gitsem bu arada gittiğim servis doğuş esenyurt yeni yazılım yok diyorlar ama şimdi okudum faruk abinin 2010 model aracında vites göstergesi yazılımla gelmiş. bu esenyurttakiler beni mi iplemiyorlar yoksa yeni yazılım var da güncellemek işlerine mi gelmiyor, arayıp sövecem yoksa :kizgin: