Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Yazılım mı Yay mı ?

1.4 125 stok fr i alir yazilimli halin. 1.4 140 hp stok ile pek bir sansin yok gbi cunku intercolor bobinler zaten kendinden farkli yapilmis fabrika cikisli sadece beygir olarak degil fark. tatmin edermi dersen kesinlikle daha guclu bir araca binmis olucaksin daha hizli tepki veren bir motor daha fazla yakan :) yazilim attircaksan RSA attir ama leonlarin dilinden ck iyi anliyorlar. Ama yanindan fr uzayip gttiginde yazilimda yetmiycek sana daha farkli seyler istiyceksin artik vs yayini at bence sklana kadar tadini cikart,
Sen hic koşan manken gördün mü ;
Manken podyumda güzel

• Beğen
Reaksiyonlar: LKTN
Önce yay sonra yazılım.
Aracın yol tutuşu önceliğin olsun herzaman.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Önce güvenlik konusunu halletmelisin yani yay sonra yazılım atarsın benim düşüncem

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
1.2 tsi sahibi olarak yay diyorum. Sonuçta bu araba 1.6 dizellerle falan rahatlıkla başa çıkabilen bi araba. Yani hantal değil. Hafta sonu dynamic30/1 lere geçtim sonraki işim yay olacak. 3 gün öncesine kadar style jantlarım varken isterse 150 hp olsun gözüme gelmiyordu. Şimdi basmiyorum bile :)

• Beğen
yay atan arkadaşlar amortisörlerde bir değişiklik yaptımı bende istiyorum yay fakat amırtisörleri patlakmak var bide 4 amırtisör 4 yay takım almakta biraz tuzlu

• Beğen
Dıştan görüntü diyorsan tabiki yay öncelikli olmalı ama +hp istiyorum ya da huzurlu sakin kullanım ile yakıt tasarrufu için yazılım 4ever

• Beğen
Geri
Üst Alt